EasyPay встановлює комісію 0% при оплаті електронним гаманцем

views 1 220

Увага! Приємні новини!
З 7.06 на сайті easypay.ua та у додатках EasyPay для iOS та Android при оплаті гаманцем, КОМІСІЯ 0% на більшість послуг. Забудь про комісії! Сплачуй більш ніж 2000 послуг, використовуючи електронний гаманець EasyPay.  Поповнення гаманця в терміналах – всього 5 грн! На сайті на суму менше 500 грн – комісія 5 грн, на суму більше 500 грн – без комісії.  

Електронний гаманець EasyPay (Електронні гроші НПС «ПРОСТІР», емітовані АБ «УКРГАЗБАНК») – універсальний платіжний інструмент, який дозволяє зберігати електронні гроші і проводити безготівкові операції в інтернеті. Eлектронний гаманець доступний усім зареєстрованим користувачам EasyPay. Щоб сплачувати 2000+ послуг без комісії, зареєструйся в системі EasyPay, додай гаманець та використовуй його для сплати послуг. Поповнювати гаманець можна через термінал або переказавши кошти з банківської картки на сайті або в додатках EasyPay. Поповнення гаманця, відтепер, також всього 5 грн.

Важливо: Комісія 0% не розповсюджується на фінансові послуги та поповнення мобільних рахунків. 
Фінансові послуги це:

 • перекази між картками (Visa, Mastercard);
 • поповнення рахунків та карток банків (Банк ВТБ, Ідея банк, Райффайзен Банк Аваль, МетаБанк, Банк ПУМБ, Таскомбанк, Банк Восток, Укрсиббанк, Универсал Банк, Альфа Банк);
 • адресні платежі за всіма видами послуг (Платежі до бюджету, Банки та страхування, Комунальні платежі, IP телефонія, Інтернет і ТБ). 

Зверни увагу, це не акція, а постійний тариф. Відтепер, завжди 0% при оплаті e-гаманцем та лише 5 грн за його поповнення. З EasyPay вигідно!

16 comments

 1. Педро сказав:

  Это совсем не выгодно. Большинство людей использует сайт для транзакций електронными деньгами, переводами на карту/с Карты, пополнение мобильных тел., а на эти все услуги комиссия остаётся, только теперь ещё и 5 грн. вам плати за пополнение вашего же кошелька! Абсурд)))

  • Customer Support EasyPay сказав:

   Доброго дня. Ви як і раніше маєте можливість поповнювати гаманець на сайті від 500 грн без комісії. Умови поповнення було змінено тільки для терміналів.

   • Роман сказав:

    Повна тупа брехня. Я поповнив електронний гаманець на суму 500 грн. Прийшло тільки 495 грн. Поповнював мобільний телефон на суму 35 грн і взяли комісію 1 грн. Сплачував за ОСББ 225 грн і взяло комісію 5 грн. Наглі брехуни!

    • Customer Support EasyPay сказав:

     Доброго дня, Роман! Уточніть, будь ласка, як Ви здійснювали поповнення електронного гаманця на сайті або через термінал? Комісія 0% не розповсюджується на фінансові послуги та поповнення мобільних рахунків. Оплата послуг ОСББ – це адресний платіж.

     • Роман сказав:

      Уточняю.
      Я сьогодні поповняв елекектронний гаманець на сумму 550 грн. через термінал №19305. Термінал зразу чесно сказав що комісія 5 грн. На чеку також було чесно сказано що отримано 550 грн. комісія 5грн. сума платежу 545 грн.
      Прийшла СМС поповнено на 545 грн.
      От і виходить що Ви брешете коли заявляєте що поповнення електронного гаманця без комісії.

      РЕКЛАМА ДВИГАТЕЛЬ ПРОГРЕССА.

      Не важко здогадатися чийого прогресу.

     • Customer Support EasyPay сказав:

      Доброго дня, Роман! В статті вказано, що поповнення гаманця в терміналах з комісією 5 грн, оплата послуг на сайті easypay.ua з комісією 0%.

    • Алексей сказав:

     +

 2. Александр сказав:

  Пользовался для пополнения мобильного счёта.
  Теперь 5 грн за пополнение кошелька и плюс комиссия.Конечно,стало выгодней (((

  • Customer Support EasyPay сказав:

   Александр, вы можете пополнять кошелек на сайте без комиссии при сумме пополнения более 500 грн. В таком случаи стоимость пополнения мобильного счета для вас не поменяется, но появится возможность оплачивать другие услуги без комиссии.

 3. Виктор сказав:

  Як поповнити картку Easypay Forward без комісії?

  • Customer Support EasyPay сказав:

   Доброго дня! Поповнити картку EasyPay без комісії можна на сайті та в додатках easypay.ua – звичайним переказом з картки на картку.

 4. Клавдия сказав:

  Не выгодно будет. Лучше я буду картой расплачиваться чем кошельком.

 5. Иван сказав:

  Т.е. Коммунальные платежи остаются с комиссией при оплате с кошелька?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *