Як поповнити картку EasyPay

views 772

Банківська картка EasyPay – зручний та вигідний інструмент для оплати послуг та інших фінансових операцій.  Власники картки сплачують більше 2000 послуг без комісії на сайті easypay.ua та мають вигідні умови кредитного ліміту, повернення коштів за покупки, консьєрж-сервіс та безліч додаткових послуг. А ще, картка надає можливість безкоштовного поповнення зручним для кожного способом:

Як поповнити картку EasyPay?

1. На сайті easypay.ua карткою будь-якого банку без комісії.

1. У розділі «Грошові перекази» обирай «Поповнити картку EasyPay».
2. Введи номер картки та суму платежу. При бажанні – номер мобільного.
3. Введи дані картки з якої будуть перераховані кошти для поповнення та підтверди платіж.

2. У терміналі EasyPay готівкою.

1. Знайди найближчий до тебе термінал EasyPay. В нагоді стане мапа терміналів по всій Україні.
2. У розділі «Банки та страхування» тисни «Поповнити картку EasyPay».
3. Введи номер картки та необхідну суму.
4. Внеси готівку та здійсни платіж.

Як і будь-яку банківську картку, картку EasyPay можна поповнити p2p переказом, переказавши кошти з електронного гаманця EasyPay або з рахунку будь-якого банку України.

Кошти на картку зараховуються миттєво, в окремих випадках протягом 3-х банківських днів. Стан рахунку ти можеш перевірити у Особистому кабінеті EasyPay. Поповнення картки безкоштовне. При поповненні система запитує номер мобільного для інформування та безпеки платежу.

Замовляй банківську картку EasyPay, заощаджуй кошти, безкоштовно поповнюй рахунок та сплачуй будь-які послуги. Користуйся усіма перевагами платіжного сервісу EasyPay.

9 comments

 1. Андрей сказав:

  https://easypay.ua/bank/forward-brand-card-link – по этой ссылке картой другого банка пополнить нельзя, только с кошелька. Приведите сервис в порядок, сделайте пополнение картой. Не всеми картами можно пополнить карту EASYPAY (Например: Простир и карты, с которых P2P-перевод сделать нельзя).

  • Customer Support EasyPay сказав:

   Добрый день, Андрей. Да, действительно пополнение карты EasyPay по данной ссылке возможно только кошельком, чтобы пополнить картой другого банка воспользуйтесь сервисом “денежные переводы”. Картой ПРОСТІР совершить денежный перевод на данный момент невозможно.

 2. Сергій сказав:

  Яким чином поповнювати картку, якщо сервіс тимчасово не доступний?

 3. Даша сказав:

  Я пыталась сделать перевод но транзикция отменена. Деньги с карточки сняло и никуда не порллгило.
  Что делать?

  • Customer Support EasyPay сказав:

   Дарья, вы указали почту в домене mail.ru – мы не можем с вами связаться по этому адресу. Напишите нам ваш номер телефона для связи. Можете написать его на почту call-center@easypay.ua с копией текста обращения

   • Даша сказав:

    Здравствуйте. Ну связались вы со мной,сказали что в течении 10 дней вернете деньги мне на кошелек. А в итоге тишина !!!

 4. Алёна сказав:

  Добрый день подскажите пожалуйста что делать я переводила деньги с телефона на карту банка , мне приходили смс подтверждение я конечно их вела но на счету их как не было так и нет ((( я посмотрела в истории и оказывается я перевела деньги на изиплей но я там не была зарегистрирована и у меня не было счета куда они ушли и как их вернуть кто подскажет ?????

  • Customer Support EasyPay сказав:

   Алена, добрый день. Укажите, пожалуйста, ваш мобильный номер наш специалист свяжется с вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *