EasyPay та Finance UA розкажуть, як заощадити власні кошти за допомогою онлайн-платежів

views 3 571

 

EasyPay об’єднується з фінансовим порталом №1 в Україні Finance.ua, щоб розповісти, як заощаджувати власні кошти за допомогою онлайн-платежів. Мета спецпроекту easypay.finance.ua — збагатити знання українців про фінансові послуги та допомогти в управлінні особистими фінансами.

Де вигiдно сплачувати послуги в інтернеті? Як уберегти себе від шахраїв під час онлайн-шопінгу? Як заощаджувати кошти за допомогою онлайн-платежів? Відповіді на ці та інші питання вже на порталі easypay.finance.ua. Також будемо розповідати все про управління особистими фінансами, сучасні технології та ділитись корисними лайфхаки, що допоможуть заощадити особистий бюджет.

Finance.ua – фінансовий портал №1 ​​в Україні, що першим повідомляє новини українських та світових банків, актуальні курси валют, ціни на золото, котирування акцій і світові індекси, рейтинги банків, страхових компаній та КУА України.

Читай вже опубліковані матеріали та додавай у закладки: easypay.finance.ua.

One comment

  1. Юлия сказав:

    Давно пользуюсь EasyPay (платежная система). Все в моем случае начиналось с пополнения счета, затем оплаты за детский сад ребенка, потом начал постоянно платить коммунальные платежи. Удобно и быстро. Без вечных утомительных очередей, скандалов. Мне кажется, такой системой как EasyPay просто нужно пользоваться ВСЕМ. Современно и на высшем уровне!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *