Як сплатити комунальні послуги через інтернет?

views 12 542

Щомісяця настає час, коли ми справно збираємо платіжні квитанції і оплачуємо комунальні послуги. І якщо раніше для цього необхідно було стояти у черзі, то тепер всі послуги можна сплатити, не виходячи з дому через інтернет.

За допомогою сервісу easypay.ua ви з легкістю можете сплатити всі необхідні рахунки онлайн. Газ/вода/електроенергія та інші послуги сплачуються в 3 кліки за допомогою банківської карти.

Як оплатити?

– Перейдіть у розділ «Комунальні платежі». Оберіть місто.
– Оберіть послугу і введіть реквізити платежу (номер ЖЕКу, особового рахунку, показання лічильника та ін.)
– Введіть дані банківської картки (номер, термін дії CVV-код) та підтвердіть платіж.

Що робити якщо місто/послуга не знайдені у списку?

Якщо ви не знайшли необхідну послугу, ви легко зможете сплатити комунальні за допомогою опції Платіж за реквізитами. Для оплати необхідно вказати дані комунального підприємства (банк одержувача, МФО, Р/р), а також суму та призначення платежу.  Детальна інструкція вже є на нашому сайті.

Де я можу отримати квитанції?

Квитанції за кожен платіж автоматично відправляються на ваш e-mail. При необхідності ви в будь-який момент можете роздрукувати квитанції або отримати оригінали поштою. Кошти зараховуються протягом 3-х банківських днів. Всі здійснені операції зберігаються в Історії платежів, завдяки чому, онлайн-звітність завжди під рукою.

Підказка: Налаштувавши Шаблони платежів, ви значно заощадите час витрачений на сплату комунальних. Шаблон позбавляє від необхідності щоразу вводити складні номери особових рахунків за газ/воду/опалення, що значно полегшує оплату. А налаштувавши Регулярні платежі система буде здійснювати оплату за потрібні послуги автоматично у вказаний час.

4 comments

 1. Тарас сказав:

  Гарна порада,неодмінно скористаюсь! Довго ще чекати кобрендинговоі картки від ізіпей? Чи можливо іі не буде((((

  • blog_admin сказав:

   Доброго дня, Тарас. Картка від EasyPay необмінно буде, слідкуйте за нашими новинами. Гарного Вам дня!

 2. Тетяна сказав:

  Щось змінилося в системі EasyPay, в 2016р без проблем здійснювала оплати як комунальні, так і поповнення телефону, а от в 2017 році не можу здійснити оплату комунальних. Хоча б повідомили, що не так.

  • blog_admin сказав:

   Доброго дня, Тетяна. Опишіть, будь ласка, чому саме у Вас не виходить здійснити оплату?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *