Пошук

Можливості EasyPay для вашого бізнесу

66
2131

Система прийому платежів EasyPay працює на ринку України з 2007 року. За цей час нашими партнерами стали 1400 провайдерів різноманітних послуг, а система охоплює більш ніж 1825 сервісів. Ми співпрацюємо з такими провідними компаніями, як Kyivstar, Lifecell, Vodafone та ін., а також з локальними постачальниками послуг. Які можливості EasyPay надає для бізнесу?

1. Інтернет-еквайринг. Як ми співпрацюємо з інтернет-магазинами.

Підключаємо та інтегруємо cистеми прийому платежів на ваш сайт. Фінансові умови співпраці індивідуально розраховуємо для кожного партнера. Для інтернет-еквайрінгу маємо готові технологічні та фінансові рішення. Зокрема:

Платежі в один клік та регулярні платежі. Здійснюючи платіж на вашому сайті користувач має можливість не вводити щоразу усі дані картки. Після першої оплати, надалі потрібен лише СVV-код.

Брендинг сторінки оплати у стилі сайту партнера. Підвищує довіру та лояльність до інтернет-ресурсу під час оплати.

Антифрод-система та моніторинг платежів. Надійно захищає кошти та персональні дані. З інтернет-еквайрингом EasyPay всі дані користувачів вашого сайту захищені на рівні систем VISA/MasterCard. Дізнатись більше.

2. Співробітництво з банками та фінансовими установами

Підключення до системи EasyPay, дозволить розширити використання існуючих банківських інструментів (каси, POS, банкомати, cash-in, Інтернет банкінг та ін.), збільшити перелік одержувачів з функцією онлайн зарахування, та отримати максимальний дохід від прийому платежів. Рішення EasyPay для банків та фінансових установ:

Організація прийому платежів на користь банку через термінали EasyPay. 8600 терміналів по всій Україні.

Повноцінний інтернет-банкінг. Банкінг на вашому сайті з Особистим кабінетом, широким спектром онлайн-одержувачів (1825 сервісів), шаблонами та регулярнми платежами, можливістю надання виписки. Інсталяція та підтримка безкоштовні.
Перекази з картки на картку на вашому сайті. Сервіс привертає додаткову аудиторію на сайт, та приносить прибуток від кожної транзакції. Дізнатись більше.

3. Дилерська модель співпраці з EasyPay

Власники терміналів також мають змогу співпрацювати з EasyPay на вигідних умовах:

Стабільний прибуток. Комісія встановлюється індивідуально в залежності від кількості операцій та щомісячного обороту.

Активність 24/7.
Технологічний процесинг компанії дозволяє обробляти мільйони платіжних транзакцій на добу. 1825 доступних сервісів, та можливість підключити необхідний по запиту дилера.

Правова захищеність.
Зручна форма співпраці, підтримка у веденні бізнесу. Прозора фінансова угода без прихованих комісій. Дізнатись більше.

4. Співпраця з провайдерами.

Кожен всеукраїнський або регіональний постачальник послуг може звернутись до EasyPay та отримати можливість приймати оплату через сайт та термінали компанії на вигідних умовах.
Переваги EasyPay:

Широка мережа прийому платежів
, що постійно розширюється. 8600 терміналів по всій Україні. Платіжний онлайн сервіс easypay.ua. 450 000 користувачів на добу.

Працюємо з усіма видами послуг. Комунальні, інтернет, телебачення, банки, страхування, платежі до бюджету, благодійність, таксі, ігри та ін.

Технологічна гнучкість. Штат розробників підбирає необхідні технологічні і функціональні рішення під потреби кожного бізнесу. Втілюємо в життя усі побажання та пропозиції.

Стати партнером, задати питання та дізнатись більше про B2B можливості EasyPay можна на сайті для бізнес-партнерів easysoft.ua.

Коментарі (66)

Анна

Доброго дня. Вчора здійснювали оплату і не вказали email. Як можна отримати квитанцію в такому випадку.

15.01.2020 at 11:13
Відповісти
  Служба підтримки EasyPay

  Добрий день, Анно!
  Вкажіть, будь ласка:
  – номер рахунку;
  – суму;
  – отанні 4 цифри номеру карти.

  15.01.2020 at 13:41
  Відповісти
кран змішувача для ванни з нержавіючої сталі

Дійсно цікава стаття, дякую.. It turns out that what I have been looking for so far is in this paper, I am very happy to find several articles on this blog, I am interested in your sentence above, very opinion building in my opinion, why? because you wrote it in language that is easy to understand.

03.08.2020 at 08:37
Відповісти
білий кран змішувача

Хороша стаття в блозі, я піду за вами.

03.09.2020 at 08:38
Відповісти
Більше
Залишити коментар