Пошук

«Діти ― це наше майбутнє»: як EasyPay і Центр соцпроектів майбутнього відзначав День захисту дітей

0
36

Кожен рік 1 червня весь світ відзначає День захисту дітей. Ця ініціатива спрямована на привернення уваги до прав та добробуту дітей у всьому світі. Вона є важливою, оскільки наголошує на необхідності захисту дітей від насильства, забезпечення їхніх прав на освіту, здоров’я та гідне життя.

Тож разом з нашими друзями та партнерами благодійним фондом «Центр соціальних проектів майбутнього» ми вирішили відзначити цей день корисними подарунками для дітей у дитячих будинках сімейного типу (ДБСТ).

5 планшетів для навчання на загальну суму 50 976 грн були передані для ДБСТ Батюк Яни, ДБСТ Чечери Ольги та ДБСТ Курницької Ольги. У цих родинах на сьогодні виховується 26 дітей.До Дня захисту дітей EasyPay та "Центр соціальних проектів майбутнього" передали дитячим будинкам сімейного типу планшети для дітей, які там виховуються.

Сьогодні, через російську військову агресію дитячі будинки сімейного типу та багатодітні родини потребують особливої уваги, найперше ті сімʼї, які проживали на тимчасово окупованих територіях або безпосередньо біля лінії зіткнення, були вимушені покинути свої домівки, залишивши усе майно та побут, інші зазнали матеріально-економічних змін, тож більшість потребує підтримки.

Так, наприклад, у родині Батюк Яни, де виховується 9 дітей віком від 2 до 17 років, подружжя вирішило увесь час присвятити вихованню дітей, визначивши це своїм пріоритетом і покликанням. До повномасштабного вторгнення родина проживала у м. Білозерське Донецької області, але змушена була покинути домівку і виїхати у Черкаси, де наразі винаймають житло.

А будинок родини Чечери Ольги був зруйнований росіянами у Купʼянському районі Харківської області, і тепер сімʼя вимушена винаймати житло у Полтаві. У родині виховується 9 дітей віком від 2 до 19 років.

Родина Курницької Ольги ― це місце, де 8 діток знайшли безмежні любов і тепло. Ольга ― мати-вихователька, яка з раннього віку знала, що прийме і виховуватиме дітей-сиріт. Її мама також була сиротою з дитинства, і цей біль вона переживає разом з кожною дитиною.

Історії, подібні до цих, показують, що справжня доброта та відданість змінюють життя на краще. Маленькі кроки допомагають дітям знайти свій шлях у цьому світі та відчути тепло родини, попри всі труднощі. А тому, на сьогодні, в Україні підтримка дитячих будинків сімейного типу як найефективнішої й гуманної форми виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, є вкрай важливою для зрощення здорової та повноцінної нації. Адже істина криється у цій банальній і заїждженій на першій погляді фразі: «Діти ― це наше майбутнє»!

Підтримати ініціативу благодійного фонду «Центр соціальних проектів майбутнього» ви можете вже зараз у платіжному сервісі EasyPay! Долучайтеся й допомагайте тим, хто цього потребує 👇

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар