До 100-річчя Сергія Параджанова: з 3 жовтня в кінопрокаті з’явиться культова стрічка «Колір граната» — не пропустіть!
На честь 100-річчя з дня народження культового українського та вірменського режисера Сергія Параджанова (Саркіса Параджаняна) у Києві 2 жовтня відбудеться прем’єрний показ відреставрованої версії його культової стрічки ― біографічної драми-притчі «Колір граната» (1969). У широкий кінотеатральний прокат фільм виходить 3 жовтня. EasyPay став офіційним партнером релізу та запрошує на перегляд ― шукайте тизер фільму на екранах наших терміналів по всій Україні.
Реставрацією фільму займався Кінофонд Мартіна Скорсезе спільно з Cineteca di Bologna. За цю роботу Скорсезе отримав премію Інституту Параджанова-Вартанова у 2014 році. Світова прем’єра відреставрованої версії відбувалася на 67-му Каннському кінофестивалі у 2014 році.
Фільм отримав схвальні відгуки як від критиків, так і глядачів. На IMDb рейтинг «Кольору гранату» становить 7,6, на Rotten Tomatoes — 94 %, а на Letterboxd — 4,1 з 5.
Не пропустіть унікальну можливість подивитися видатну кінострічку на великому екрані з 3 жовтня — плануйте похід у кіно вже зараз!
Стрічка «Колір граната» вийде в кінопрокат у межах осіннього сезону ретроспективної серії від «Артхаус Трафік». Покази фільму в Україні здійснюються за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Про що фільм «Колір граната»?
Стрічка розповідає історію життя вірменського поета Саят-Нови, від дитинства до смерті. Фільм відображає духовний шлях, мистецькі напрацювання та внутрішні конфлікти, які зробили його головним ліриком своєї епохи. Герой постає як майстер містифікації, який сам потрапив у свої пастки.
Сергій Параджанов створив унікальну візуальну мову та кольоровий стиль для «Кольору граната». Фільм вплинув на світову попкультуру, зокрема надихнувши музичні кліпи Мадонни та Леді Ґаґи.
Газета The Guardian описала стрічку як «очевидне масштабне кінематографічне досягнення». Мартін Скорсезе схарактеризував його як «кінематографічний досвід, що лишається поза часом». Жан-Люк Годар зазначав, що «фільм може дати вам все, що ви могли б побажати».