Пошук

Стабільна діяльність групи компаній EasyPay протягом 10 років

30
649

Пресс-реліз. Київ, 7 грудня 2016 р. – Діяльність групи компаній EasyPay розпочалася в 2007 р. Компанія стрімко розвивалася в попередні роки, а за останній рік роботи вдалося збільшити фінансові показники на понад 40% та значно посилити присутність бренду на ринку.

Група компаній EasyPay демонструє стабільний розвиток протягом майже 10 років діяльності на українському платіжному ринку. Завдяки команді високо кваліфікованих працівників та ТОП-менеджерів, лише за останній рік вдалося збільшити термінальну мережу до 8600 платіжних пристроїв по всій території України. Фінансові показники діяльності зросли на понад 40% у порівнянні із попереднім роком.

Введення тимчасової адміністрації в ПАТ БАНК «ТРАСТ» не позначилося і не позначиться на роботі компанії EasyPay.

Група компаній EasyPay являється надійним та стабільним партнером для дилерів, постачальників послуг, банків та інших контрагентів протягом багатьох років, та й надалі буде докладати всіх зусиль задля стабільної роботи та взаємовигідної співпраці в якості надійного фінансового партнера.

            

Про групу компаній EasyPay:

Система прийому платежів EasyPay розпочала роботу в 2007 році на базі компанії EasySoft, яка є розробником даної системи. Сьогодні роботу системи забезпечує група компаній: ТОВ «Ізі Софт», Фінансова компанія «Контрактовий дім», ВПС «Фінансовий світ».

Група надає широкий спектр послуг з прийому готівкових мікроплатежів через термінали, а також здійснення інтернет-еквайрингу платіжних карток Visa/MasterCard відповідно до міжнародних стандартів інформаційної безпеки PCI DSS. Кількість терміналів самообслуговування складає більше 8600 одиниць по всій території України.

 

Коментарі (30)

Назар

я ні разу не користувався цією карткою, як її закрити?

13.12.2016 at 12:02
Відповісти
  blog_admin

  Звернутися до Служби підтримки банку, щод дізнатися деталі закриття рахунку.

  13.12.2016 at 13:19
  Відповісти
Вячеслав

Здравствуйте. Пользуюсь приложением EasyPay для оплаты коммуналки и столкнулся с такой проблемой: необходимо оплатить 143 грн. за квартиру; на кошельке 260 грн. Но оплата не принимается по причине недостатка средств на кошельке… Почему?

20.01.2017 at 12:34
Відповісти
  blog_admin

  Обратитесь, пожалуйста, в Службу поддержки https://easypay.ua/contacts

  20.01.2017 at 14:05
  Відповісти
Більше
Залишити коментар