Пошук

EasyPay став спонсором Maker Faire 2024 у Кам’янці-Подільському та привітав мешканців із Днем міста!

0
24

18 травня Кам’янець-Подільський відзначає 650 років отримання Магдебурзького права. На честь Дня міста відбулася захоплива подія для талановитих майстрів, винахідників і техно-ентузіастів — Maker Faire 2024! Наша компанія стала одним зі спонсорів заходу. Найкреативніші учасники заходу отримали від EasyPay смаколики та фірмовий мерч, а також представили свої вироби й поспілкувалися з експертами про подальший розвиток ідей

«Компанія EasyPay уже понад 15 років працює над підвищенням доступності платіжних послуг по всій Україні та сприяє розвитку платіжної інфраструктури наших міст. Кам’янець-Подільський — одне з таких міст, де наш сервіс користується популярністю. І ми це дуже цінуємо та продовжуємо інвестувати в найкращі платіжні рішення для мешканців.

Я щиро вітаю від усієї команди EasyPay кам’янчан із такою поважною датою і радий, що ми маємо змогу підтримувати важливі та необхідні локальні ініціативи, які сприяють нашому розвитку, навіть у такі складні для країни часи», — розповів Олексій Авраменко, CEO EasyPay.

Проєкт Maker Faire 2024 реалізується за фінансової підтримки Європейської комісії в рамках проєкту «Мери за економічне зростання» та реалізовується Кам’янець-Подільською міською радою у співпраці з Центром «ЕЙДОС».

Нагадаємо, що в платіжному сервісі EasyPay: на сайті, у застосунку та платіжних терміналах, мешканці Кам’янця-Подільського можуть сплачувати за комунальні послуги Єдиною квитанцією, поповнювати Інтернет, мобільний рахунок і банківські картки, оплачувати штрафи ПДР, купувати автострахування ОСЦПВ (зі знижкою 15 %) та Зелену картку й багато іншого. Також у місті розташовані сучасні паркомати для швидкої оплати паркувальних місць — сервіс однакового зручний як для жителів Кам’янця-Подільського, так і для його гостей.

Слідкуйте за актуальними новинами EasyPay та фінансово-технологічними проривами в нашому Telegram-каналі 👇

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар