Енергія для ЗСУ: EasyPay і Центр соціальних проектів майбутнього передали зарядну станцію
Ще один потужний крок для підтримки наших героїв! EasyPay і благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» передали зарядну станцію Bluetti AC200P вартістю 48 298 грн для 152 окремої єгерської бригади, яка виконує важливі бойові завдання у Донецькій області.
Ця покупка стала можливою завдяки донатам користувачів EasyPay на благодійний сервіс «Допомога Армії». Дякуємо за підтримку Збройних Сил України та кожен внесок на рахунок фонду! 💙💛
Наразі EasyPay і «Центр соціальних проектів майбутнього» збирають на квадрокоптери для військових — долучайтеся до нього й підтримайте українську армію 👇
Сервіс «Квадрокоптери для ЗСУ» доступний в усій платіжній мережі: на сайті, у застосунку та терміналах в категорії «Допомога ЗСУ».
Також у терміналах EasyPay можна задонатити на коптери:
- Натиснувши на банер, який розміщено на головному екрані (довга плашка над усіма сервісами) або який з’явився на фінальному екрані ліворуч, після успішної оплати.
- Переказавши на благодійний збір залишок, після здійснення будь-якої платіжної операції готівкою.