Пошук

Грай у Гусь Призолов разом з EasyPay: сплачуй акційні послуги та отримуй QR-ключі від подарунків

0
134

Цієї весни тисячі покупців по всій Україні зможуть зіграти в нову безкоштовну мобільну гру з популярним персонажем із мемів — Гусем, й отримати додаткові призи. Акція діє з 5 квітня до 31 травня у більш ніж 2 000 партнерів, серед яких VARUS, «Наша Ряба», «М’ясоМаркет», «Аптека Доброго дня», мережа зручних маркетів «Сім23», «Грош», «Пан Економ» тощо.

Платіжний сервіс EasyPay також приєднується до Всеукраїнської акції «Гусь Призолов»! До 31 травня 2024 року включно, сплачуйте акційні послуги у терміналах, на сайті та в застосунку та отримуйте подарункові QR-коди-ключі, щоб відкривати подарунки в мобільній грі «Гусь Призолов» та отримувати цінні призи!

Скануйте, грайте — подарунки забирайте вже зараз разом з EasyPay!

Зміст:

👉 «Гусь Призолов» ― Акція з мільйонами подарунків
👉 Як взяти участь в акції «Гусь Призолов»
👉 Як грати в Гуся Призолова?
👉 Питання-відповіді

«Гусь Призолов» ― Акція з мільйонами подарунків

Партнером акції "Гусь Призолов" стала платіжна мережа EasyPay! Отримуйте QR-коди за оплату в акційних категоріях та використовуйте їх, щоб відкривати подарунки у грі.

«Гусь Призолов» — це всеукраїнська акція, що проходить у понад 2 000 магазинів коаліції, а також в платіжному сервісі EasyPay.  Купуючи улюблені товари або сплачуючи за необхідні послуги в мережах партнерів акції, ви можете отримати спеціальні QR-коди, які потрібні для того, щоб відкривати подарунки у грі. 

Акція триває: з 5 квітня до 31 травня 2024 року. Дата старту в різних мережах може відрізнятися.

Партнери Акції: повний перелік розміщено на сайті «Гусь Призолов».

У подарунках Гусь заховав 1 млн сертифікатів від: «Фокстрот», LIBRARIUM, «Віват, Канцелярія!», TOM, «Територія Мінімальних Цін», Englishdom, All Right, ElfaShop та інших.

ТОП-100 гравців із найвищим рейтингом у грі отримають цінні суперпризи, а саме: ноутбук, смартфони, телевізори, ігрові консолі, планшети, смартгодинники тощо. Нагородження ТОП-гравців відбудеться до 30 червня, а результати будуть опубліковані на сайті www.goose.gift.

В акції "Гусь Призолов" гравці отримати 1 млн сертифікатів на різну суму, спецпропрозиції та знижки від партнерів.

Ексклюзивний товар — яйце-сюрприз від Гуся за спеціальною ціною 80 гривень! Шукайте на полицях в мережах магазинів-партнерів. Всередині знаходяться: брелок для ключів, магніт, сашет із карткою та наліпкою, солодощі, подарунковий сертифікат від «Укрзолото» та з певною ймовірністю — справжня золота прикраса!

Гусь Призолов: купити яйце сюрприз та виграти суперпризи

Офіційні Правила Акції дивіться на сайті організатора.

Як взяти участь в акції «Гусь Призолов»

Оскільки EasyPay, найбільший платіжний сервіс в Україні, також підтримує Акцію «Гусь Призолов», ви можете отримати QR-коди під час оплати послуг в акційних категоріях у понад 23 000 терміналах самообслуговування EasyPay, Express і «Добра каса» по всій території країни або за оплати на сайті та в застосунку.

Щоб стати учасником акції:

 1. Завантажте застосунок «Гусь Призолов».
 2. Здійснюйте оплати в акційних категоріях в терміналах EasyPay, Express і «Добра каса», а також на сайті та у застосунку EasyPay, тай отримуйте за них безкоштовні подарункові QR-коди. В Акції беруть участь наступні категорії:
 3. Отримуйте свої подарункові «к’юари» в терміналах після здійснення акційних оплат або на спеціальній сторінці акції на сайті EasyPay.
  Важливо! Обов’язково зберігайте квитанцію про оплату в акційних категоріях, щоб мати можливість отримати та відсканувати QR-код пізніше. Подарункові «к’юари» дійсні протягом всього періоду дії Акції в платіжному сервісі EasyPay.
 4. Скануйте QR-коди за допомогою сканера в грі «Гусь Призолов», щоб отримати ключі.
 5. Відкривайте ключами подарунки та отримуйте сертифікати від партнерів Акції та бали досвіду, щоб піднятися до ТОП-100 та прийняти участь в розіграші СУПЕРПРИЗІВ.

Взяти участь в акції також можна, купуючи акційні сашети в мережах партнерів — серед яких VARUS, «Аптека Доброго дня», «Грош» тощо. Повний перелік партнерів і деталі ви знайдете на сайті «Гусь Призолов».


Офіційні умови Акції дивіться на сайті організатора.

Як грати в Гуся Призолова?

 1. Проходьте рівні в грі — кожен рівень складається з двох етапів: на першому потрібно зібрати подарунки (до 3 шт.), на другому — захистити їх від нападу.
  Як грати в Гуся Призолова - розказуємо детальніше.
 2. Накопичуйте подарунки та об’єднуйте (апгрейдіть) їх між собою.

  Подарунки в грі «Гусь Призолов» мають кілька рівнів цінності й позначаються різними кольорами. Є зелений, синій, червоний, фіолетовий і жовтий — найкращий. Об’єднуючи подарунки між собою, ви можете отримати більш цінні призи та більше балів досвіду для таблиці лідерів ТОП-100, аніж було б у трьох попередніх подарунках.
 3. Скануйте QR-коди та отримуйте ключі до накопичених подарунків.
 4. Відкривайте подарунки — у кожному з них будуть заховані сертифікати з бонусами від партнерів і бали досвіду. Усередині подарунків можуть бути: сертифікати, спецпропозиції тощо.
 5. Просувайтеся до ТОП-100 рейтингу гравців і вигравайте суперприз.


📌 Питання-відповіді

1. Скільки QR-кодів я можу отримати?

За кожну окрему оплату в терміналах, на сайті чи в застосунку EasyPay, яка виконує акційні умови, ви можете отримати лише 1 безкоштовний QR-код. Але загальна кількість QR-кодів для користувачів ― необмежена.

2. Який термін дії QR-кодів?

Подарункові QR-коди дійсні протягом усього періоду дії Акції ― з 9 квітня до 31 травня включно. Ви можете відсканувати їх у застосунку гри «Гусь Призолов» у будь-який момент.

3. Що робити, якщо я не отримав подарунковий QR-код після оплати/не зміг відсканувати?

Якщо ви здійснили акційну оплату, але з якихось причин не отримали подарунковий QR-код або просто не зберегли його, скористайтеся спеціальною функцією на цьому сайті. Введіть дані своєї оплати, що зазначені на квитанції й QR-код з’явиться на екрані.

4. Я сканую QR-код, а він не працює, що робити?

Сканувати QR-код потрібно безпосередньо в грі «Гусь Призолов». Для цього достатньо натиснути на кнопку «Сканер».

5. Як потрапити в ТОП-100 гравців і виграти СУПЕРПРИЗ?

Для цього вам потрібно відкривати подарунки та збирати бали досвіду, які з них «випадають». Переглянути таблицю лідерів і своє місце в ній можна безпосередньо в грі.

6. Чому під час повторного проходження рівня я не можу зібрати три подарунки?

На кожному рівні ви можете заробити не більше трьох подарунків. Тому, якщо за першу спробу ви зібрали, наприклад, 3 подарунки, а захистили лише 2 — то при повторному проходженні рівня зможете заробити лише ще 1 подарунок.

7. Чому під час малювання лінії захисту, я втрачаю подарунки?

Такою є механіка гри. Захищаючи подарунки, ви бачите шкалу довжини лінії, яка поділена на сектори з подарунками. Під час малювання лінії ця шкала зменшується і при перетині сектора з подарунком — він втрачається. Тому вам потрібно малювати ефективну, але водночас не занадто довгу лінію захисту, аби врятувати всі свої подарунки.

8. Як потрапити на 21-й рівень у грі «Гусь Призолов»?

Для цього необхідно виграти певну кількість подарунків на рівнях 1–20. Скільки саме подарунків потрібно — написано над ланцюгами біля 21-го рівня.

9. Коли буде розіграш суперпризів?

Суперпризи отримають лише ті, хто потрапив до ТОП-100 в грі «Гусь Призолов». Гравець, який зайняв 1 місце, отримає MacBook Pro, за 2–4 місце — дарують iPhone 15 Pro Max, за 5–7 місце — Apple Watch Ultra тощо. Ознайомитися з повним переліком суперпризів ви можете в умовах акції. Нагородження відбудеться не пізніше 30 червня!

Готові грати? Тоді долучайтеся до акції «Гусь Призолов» та збирайте подарункові QR-коди разом з EasyPay! 👇


Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар