Пошук

Гуманітарна місія у Херсонську область

0
227

У червні 2023 року, одразу після катастрофи на Каховській ГЕС, EasyPay разом з друзями та партнерами міжнародним благодійним фондом «Центр соціальних проектів майбутнього», надали фінансову підтримку у розмірі 150 000 грн для гуманітарної місії у Херсонську область. Її здійснила організацією FRIDA Ukraine.

FRIDA Ukraine — це найбільше україно-ізраїльське обʼєднання лікарів-волонтерів. Понад 400 кваліфікованих спеціалістів із двох країн працюють разом на виїзних місіях на прифронтових та деокупованих територіях України, а саме у Сумській, Харківській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях. Медичну допомогу від лікарів отримують найменш захищені верстви населення: літні люди, жінки та діти.

EasyPay та Центр соціальний проектів майбутнього передали 150 000 грн для здійснення гуманітарної місії на Херсонщину.

Саме з такою місією команда FRIDA Ukraine вирушила на Херсонщину, а саме побувала у селах Посад-Покровське та Правдино.

«Майже жодної вцілілої будівлі, а замість даху у багатьох з мешканців натягнуто плівку», — ось, що побачили лікарі.

За час роботи було надано близько 520 консультацій та зроблено 30 ЕКГ і 47 УЗД. Під час одного з оглядів, в пацієнта діагностували гострий панкреатит з подальшою госпіталізацією. Також херсонцям видавали найнеобхідніші ліки.

Долучайтесь до підтримки благодійних ініціатив Центру соціальних проектів майбутнього.

Дякуємо кожному, хто підтримує роботу «Центру соціальних проектів майбутнього»! Саме завдяки вашим внескам, така допомога стає можливою 💛

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар