Пошук

Ідея для малого бізнесу – платіжні термінали

46
1535

Платіжні термінали самообслуговування використовується для оплати мобільного зв’язку, комунальних послуг, ТV та інтернету, банківських кредитів, поповнення електронних гаманців/кредитних карток та ін. Власники такого бізнесу, отримують дохід від комісії з оплат, а орендодавці, що надають місця для розміщення – дохід з 1 м2. , а також збільшують потік відвідувачів.

Відкрити подібний бізнес легко. Достатньо придбати один/декілька нових або вже працюючих платіжних терміналів, встановити в публічному місці і періодично займатись їх обслуговуванням.

Типовий платіжний термінал складається з металевого корпусу, сенсорного екрану, купюроприймача, термопринтеру для друку чеків, системного блоку з програмним забезпеченням EasyPay, GPRS модему із зовнішньою антеною та джерела безперебійного живлення.

Найвигідніше розташувати термінал в жвавому місці – торговому/офісному центрі, продуктовому магазині, супермаркеті, зупинці громадського транспорту, центрі обслуговування абонентів або салоні мобільного зв’язку. З орендарем приміщення укладається договір оренди на місце площею близько 1 кв.м. Все, що крім цього потрібно – розетки 220V та GPRS або покриття 3G будь-якого оператора – Vodafone, Lifecell або Київстар.

Витрати на розвиток термінального бізнесу складаються з оренди місця під термінал, вартості терміналу, оплати платіжній системи за надання послуг, сплат за електроенергію та GPRS-зв’язок. При інтенсивній роботі бізнесу, окупність терміналу становить від 6 місяців.

Бізнес буде розвиватися успішно, якщо мережа терміналів, до якої ви підключаєтесь, має великий досвід стабільної роботи, пропонує платникам велику кількість сервісів на вигідних умовах оплати, забезпечує якісну технічну підтримку, постійне вдосконалення програмного забезпечення та гарантує правову захищеність бізнесу.

Ведення бізнесу платіжних терміналів не вимагає від підприємця-партнера ліцензування та отримання спеціальних дозволів, при цьому приносить стабільний і високий прибуток.

Для замовлення детальної консультації експерта з термінального бізнесу залишайте заявку: 

Коментарі (46)

Тетяна

Доброго дня. Цікавить вартість терміналу. Дякую!

10.06.2021 at 10:49
Відповісти
Руслан

Доброго дня , хочу щоб ви у мене у магазині встановили термінал !

02.07.2021 at 17:52
Відповісти
Ігор

Доброго дня!
Цікавить встановлення терміналу у ЦНАПі територіальної громади.

07.07.2021 at 09:10
Відповісти
Олександр

Доброго дня. Цікавить співпраця.
Хочу стати дилером. Фоп 3 гр

28.07.2023 at 18:39
Відповісти
  Служба Підтримки

  Доброго дня.
  Прохання відправити лист на пошту supportapp@easypay.ua та вказати ПІБ, контактний номер телефону та регіон, у якому бажаєте працювати.

  Очікуємо на Ваше звернення!
  З повагою, команда EasyPay.

  31.07.2023 at 14:20
  Відповісти
ОЛЕКСАНДР

Доброго дня! Маю хороше місце для установки терміналу.

08.10.2023 at 12:42
Відповісти
  Служба Підтримки

  Доброго дня.
  Прохання відправити лист на пошту supportapp@easypay.ua та вказати ПІБ, контактний номер телефону та регіон, у якому бажаєте працювати.

  Очікуємо на Ваше звернення!
  З повагою, команда EasyPay.

  09.10.2023 at 14:28
  Відповісти
Більше
Залишити коментар