Пошук

Передали критичне обладнання для усунення наслідків теракту на Каховській ГЕС

0
193

Минулого тижня компанія EasyPay разом із друзями та партнерами, міжнародним благодійним фондом «Центр соціальних проектів майбутнього» закупили та передали критичне обладнання на загальну суму 259 050 грн для усунення наслідків катастрофи на Херсонській ГЕС.

Спільними зусиллями разом з користувачами сервісів EasyPay та фондом ми зібрали на 7 мотопомп для Білозерської громади та 500 метрів шлангів і 15 обприскувачів для Дар’ївської громади.

У Білозерській громаді проживає понад 11 000 жителів. Селище постраждало від повені, а 13 червня потрапило під масований обстріл. Було пошкоджено чотири житлові будинки, пошту, адміністративні будівлі, центральну площу та об’єкти критичної інфраструктури. Однак навіть попри це, громада приймає евакуйованих з більш затоплених територій та допомагає їм. Дар’ївка, село поблизу Херсону, налічує близько 3 000 жителів, які також постраждали від підтоплення.

EasyPay з «Центром соціальних проектів майбутнього» передали критичне обладнання вартістю 259 тис. грн на Херсонщину для боротьби з наслідками підриву Каховської ГЕС

Мотопомпи – це потужні насосні агрегати, які використовують для перекачування великих об’ємів рідини. Вони допоможуть швидко видалити велику кількість води з пошкоджених або затоплених областей. Мотопомпи стали незамінними інструментами для швидкого відкачування затопленої води, внаслідок теракту на Каховській ГЕС.

Дезінфекція територій також є важливим процесом ліквідації наслідків підтоплення. Через сильне забруднення води та затоплених територій є ризики розвитку небезпечних бактерій. Тому разом з мотопомпами ми придбали й обприскувачі, за допомогою яких можна обробити територію зі спеціальними хімічними засобами та знезаразити її.

«Центр соціальних проектів майбутнього» продовжує збирати кошти для жителів Херсонщини. Ви можете доєднатися до збору на сайті EasyPay, в застосунку або терміналах, а також – перерахувати решту від оплати послуг в платіжному терміналі. Шукайте збір «Допомога Херсону» та долучайтеся до суспільно важливих ініціатив 💛

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар