Пошук

Передали медичне обладнання вартістю 540 000 грн у Львівський госпіталь

0
214

Платіжний сервіс EasyPay та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» придбали та передали помпу для іригації в гістероскопії вартістю 540 000 грн. Допомогу отримало гінекологічне відділення Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи.

Дякуємо, що долучилися до збору «Спасибі, що лікує» в рамках постійного благодійного проєкту «Допомога армії» 💙💛 Завдяки вашим донатам, українські військовослужбовиці, внутрішньо переміщені особи та постраждалі від війни жінки, зможуть отримати якісні медичні послуги та ефективне лікування!

Ми не вперше співпрацюємо зі Львівським обласним госпіталем, який один із небагатьох в Україні, має спеціалізоване гінекологічне відділення. У червні 2023 нам із партнерами вдалося придбати гістероскоп для проведення малоінвазивних операцій для жінок вартістю 421 000 грн. За допомогою цього обладнання лікарі вже виконали понад 250 гістероскопій. Ця процедура допомагає побачити вміст порожнини матки, а помпа, куплена зараз, є необхідним для апарату доповненням, яке дозволяє більш безпечно й ефективно здійснювати огляд і контролювати стан пацієнтки.

Долучайтеся до підтримки благодійних ініціатив EasyPay та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» через наш платіжний сервіс:


Кожен донат важливий ― пам’ятайте про це ❤️

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар