Пошук

Відтепер поповнення карт Альфа-Банку в мережі терміналів EasyPay – без комісії!

0
1828

 

Найбільша мережа платіжних терміналів EasyPay разом з Альфа-Банк Україна запускають послугу миттєвого поповнення платіжних карток Альфа-Банку без комісії у термiналах EasyPay.

З грудня 2019 року понад мільйон володарів платіжних карток Альфа-Банку для фізичних осіб мають ще більше можливостей для їх комфортного поповнення, адже поповнення без комісії тепер доступне не тільки у відділеннях та депозитних банкоматах банку з функцією cash-in.

У будь-якому мiстi України ви знайдете термінал EasyPay для поповнення вашої картки готівкою без додаткових витрат:

  • EasyPay налічує понад 13 000 терміналів по всій Україні. 
  • Розташовані майже в усіх, навіть невеликих населених пунктах України.
  • Найзручніші місця: у мережах супермаркетів, біля станцій метро, ​​в фойє бізнес-центрів, на зупинках громадського транспорту, магазинах поруч з домом та інших точках, які ретельно підбираються для вашої зручності.

Як поповнити картку без комісії?

  • Знайдіть найближчий термінал EasyPay на мапі терміналів.
  • Знайдіть на стартовому екрані терміналу або в розділі «Банки та фінансові послуги» логотип Альфа-Банку с позначкою «0%».
  • Оберіть послугу «Миттєве поповнення картки».
  • Введіть номер картки, номер мобільного та внесiть грошi.

Все! Кошти з’являться на вашому картковому рахунку миттєво!

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Є одним з лідерів фінансового ринку за кількістю випущених дебетових і кредитних карт.

Ми раді надати нашим клієнтам, власникам карт Альфа-Банку для фізичних осіб, можливість швидкого поповнення карт без додаткових витрат. Чекаємо на ваші задоволені відгуки 😉

Залишити коментар