Пошук

Що таке eSIM та як її купити?

0
430

У світі технологічних проривів і швидкого розвитку, впровадження eSIM стало ключовим етапом у зміні способу взаємодії з мобільним зв’язком. Заміна традиційних SIM-карт на eSIM відкрила нові можливості для споживачів та індустрії зв’язку.

Звичайна SIM-карта є фізичним елементом, який вставляють у пристрій, щоб забезпечити його з’єднання з мережею мобільного зв’язку. А eSIM (електронна SIM-карта) ― це вбудований в телефоні модуль, який може програмуватися безпосередньо в пристрої й працює так само, як і фізична картка.

Дізнайтеся про різницю між SIM-карткою та eSIM.

Якщо говорити про переваги «еСІМ», то виділяють:

 1. Гнучкість. Замість того, щоб щоразу міняти фізичні картки, ви можете змінювати операторів без використання нової SIM-карти.
 2. Мобільність. Підтримка кількох операторів на одній eSIM дозволяє вам легко перемикатися між ними в різних регіонах або для отримання кращого покриття в конкретному місці.
 3. Простота активації. eSIM можна активувати віддалено, без заміни SIM-карти чи відвідування операторського центру.
 4. Зручність для вбудованих пристроїв. «еСІМ» ідеально підходить для смартфонів, годинників й інших пристроїв, яким потрібен інтернет.
 5. Компактність. Оскільки eSIM вбудована безпосередньо в пристрій, вам не потрібне додаткове місце (слот) для фізичної SIM-карти.

До речі, є телефони, які одночасно можуть підтримувати не лише одну SIM-картку та eSIM, а й кілька eSIM одночасно ― це досить зручно! У вас одночасно може бути кілька мобільних операторів у телефоні чи різні мобільні номери. eSIM ― це новий зручний спосіб мати зв’язок у будь-якому місці та в будь-який час. Тим паче, що придбати «електронну СІМ-карту» зараз можна від трьох найбільших мобільних операторів в Україні: Kyivstar, Vodafone, Lifecell.

Різниця між Sim-картою та eSIM

SIM-карта eSIM
1. Форма Фізична пластикова картка, яку вставляють у пристрій, щоб під’єднати до мережі мобільного зв’язку. Вбудований елемент, який знаходиться безпосередньо в пристрої, програмується електронно.
2. Активація та зміна оператора Потрібно вставити нову SIM-карту в пристрій. Можна зробити в налаштуваннях, без необхідності вставляти або змнювати фізичні картки.
3. Гнучкість і мобільність Забезпечує з’єднання тільки з одним оператором за раз. Дозволяє зберігати інформацію про кількох операторів одночасно, дає можливість легко перемикатися між ними для отримання кращого покриття.
4. Розмір Має різні розміри (стандартний, мікро, нано) і використовується відповідно в різних типах пристроїв. Можна використовувати навіть там, де немає місця для фізичної SIM-карти: смартгодинники, планшети, телефони тощо.

А ми нагадаємо, що в EasyPay ви можете придбати та підключити eSim від Lifecell, щоб в різних непередбачуваних ситуаціях залишатися на зв’язку!

Як купити eSIM від Lifecell в EasyPay?

Наразі придбати «еСІМ» у платіжному сервісі EasyPay можна на сайті та в застосунку.

Отож, тримайте інструкцію, як купити eSIM на сайті EasyPay:

 1. На сайті easypay.ua перейдіть в категорію «Мобільний зв’язок» та виберіть сервіс «eSIM»;
 2. Натисніть на кнопку «Вибір номера» чи «Випадковий номер» в залежності від того, яку саме eSIM ви хочете, та натисніть «Продовжити»;
 3. Введіть імейл (на нього прийде інструкція зі встановлення eSIM) та оплатіть покупку.

Зверніть увагу, що придбати eSIM в EasyPay ви можете без комісії!

Як купити eSIM в застосунку EasyPay:

 1. Відкрийте застосунок EasyPay та перейдіть у вкладку «Послуги»;
 2. Виберіть категорію «Мобільний зв’язок та телефон» і натисніть на «eSIM»;
 3. Вкажіть номер, який хочете придбати: «Вибір номера» чи «Випадковий»;
 4. Натисніть кнопку «Продовжити», введіть імейл, на який прийде інструкція зі встановлення eSIM, та оплатіть покупку.

Зверніть увагу! Якщо ви вибрали «Вибір номера», то в вас з’явиться вікно в якому потрібно ввести мінімум 3 бажані цифри, які хочете мати в номері. Для невідомих цифр використайте «?», тобто ??? 3210.  Якщо знаків «?» не буде, ми запропонуємо всі доступні номери телефонів з комбінацією введених вами цифр.

Після успішної оплати, на вказаний імейл прийде інструкція від Lifecell, де буде детально описані кроки підключення eSIM. 


Залишайтеся на зв’язку в будь-який час!💛

Тетяна Тодосійчук
Всі статті автора
Редактор блогу
Всі статті автора
Залишити коментар