Пошук

Збір «Вартові Різдва» на DJI Mavic 3T

0
343

Єдність — одне з головних завдань українців. Ми невтомно продовжуємо разом працювати, будувати плани на майбутнє та підтримувати наших героїв. Саме тому компанія EasyPay стала платіжним партнером збору «Вартові Різдва» від БО «Благодійний фонд Сергія Притули» на квадрокоптери DJI Mavic 3T для Сил Оборони України.

Мета збору — 1 000 000 грн

Напередодні новорічних свят, команда EasyPay першою долучилася до «Вартових Різдва», задонатила 670 800 грн і вже закрила більшу частину збору. Чотири «мавіки» вже поїхали на передову, до бійців 137-ої ОБМП та 17-ої ОТБр.

Благодійний фонд Сергія Притули розпочав збір "Вартові Різдва" на 1 млн грн, щоб закупити військовим розвідувальні дрони ("Мавіки") і платіжний сервіс EasyPay став першим, хто долучився до збору й задонатив майже 700 тисяч грн.

«Ми завжди тішимося, коли вдається передати «теплі» дрони, адже на них завжди черга запитів від військових. Дякуємо партнерам, які розуміють важливість цього обладнання для посилення спроможностей  розвідки й коригування. Забезпечення дронів для підрозділів на передовій давно стало буденною потребою на фронті, де не буває свят або вихідних», — каже Сергій Притула, засновник Благодійного Фонду Сергія Притули.

Чому саме «мавіки» (DJI Mavic 3T)?

Дрони — одна з постійних і ключових потреб на фронті. Вони дозволяють військовим успішно проводити розвідку, коригувати вогонь, виявляти ворогів і шукати поранених. Завдяки цим «пташкам» вдається ефективно виконувати завдання та зберігати життя нашим захисникам.

DJI Mavic 3T - це розвідувальний дрон, який допомагає українським військовим виявляти ворогів, рятувати поранених і коригувати артилерію. Саме тому "мавіки" постійна потреба військових, яку й закривають благодійні фонди.

DJI Mavic 3T — це компактний розвідувальний квадрокоптер  із тепловізором, який дозволяє слідкувати за ситуацією навіть вночі. Він може знаходитися в повітрі приблизно 45 хв і долати відстань у 15 км. Батарея «мавіка» працює в погодних умовах від -20°C до +50°C, а датчики, які розміщенні по всьому корпусу, відстежують місце розташування та відстань дрона від інших об’єктів і гарантують безпеку пристрою. «Мавік» має високу якість зображення, чутливий тепловий сенсор і потужний акумулятор, а тому є надійним та ефективним помічником на передовій!

Як задонатити на збір «Вартові Різдва» в EasyPay?

EasyPay замість новорічних подарунків задонатила майже 700 000 грн на збір Фонду Сергія Притули "Вартові Різдва". Ціль - зібрати 1 млн грн і більшу частину суми вже закрито. Тому залишилося зовсім трохи - долучайтеся.

Підтримка військових — наш обов’язок. Війна не дає вихідних чи перепочинку, і захисники та захисниці щохвилини стоять на варті нашого відносного спокою. Тому найменше, що ми можемо зробити під час зимової метушні та новорічних свят — це забезпечити їх усім необхідним.

Підтримуйте ЗСУ та долучайтеся до збору «Вартові Різдва»

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар