Пошук

Як цифрові активи впливають на гуманітарну допомогу

0
221

Кембриджський центр альтернативних фінансів опублікував дослідження «Розгляд цифрових активів для гуманітарних грошових переказів». Його першочергова задача – сформувати базове розуміння цифрових активів (ЦА) у контексті електронних гуманітарних грошових переказів (ГП). Це допоможе враховувати вигоди, проблеми реалізації та ризики використання ЦА для гуманітарної допомоги.

Цифрові активи (ЦА) – нематеріальні ресурси на основі комп’ютерних даних (токени, криптовалюта, пакети даних, цифрові товари, облікові записи тощо).

Про що йдеться у звіті?

Гуманітарна допомога поступово переходить від виключно фізичної допомоги (продовольство, житло, речі) до використання інноваційних технологій, які підтримують управління грошовими переказами. Застосування електронних та інших форм цифрових грошей стає настільки популярним, що починає укорінюватися у сфері діяльності. Тепер електронні перекази здійснюються швидко, прозоро та з врахуванням можливостей бенефіціарів. Разом з тим їх потенціал обмежується умовами, які наразі існують. Так, наприклад, не всі біженці можуть відкрити електронні гаманці, а місцеві банки продовжують стягувати високі міжнародні комісії за грошові перекази.

Технології відіграють ключову роль у тому, щоб зробити гуманітарну допомогу більш ефективною та безпечною. А цифрові активи почнуть покращувати гуманітарний сектор, якщо в ньому з’являться належний нагляд, управління та нормативні положення.

У звіті мало інформації про те, як люди сприймають ЦА у порівнянні зі звичайними методами грошових переказів. Однак результати пілотного проєкту показують наскільки важливим є подальше тестування систем у різних умовах. Розширення інформації дасть гуманітарним установам змогу коректно оцінювати переваги ЦА і критично розглядати їхню цінність.

Дослідження висвітлює чинники для покращення операцій і програм грошових переказів і вказує на подальші вектори аналізу з точки зору переваг і викликів. Воно є частиною Cambridge Digital Assets Program, багаторічної дослідницької ініціативи, яка має на меті пролити світло на швидке оцифрування активів і систем передачі цінностей. Кембриджський центр альтернативних фінансів співпрацює з 14 різними державними та приватними організаціями, щоб отримати повну інформацію про вплив цифрових активів на гуманітарну допомогу.

Кембриджський центр альтернативних фінансів (CCAF) опублікував нове дослідження про використання цифрових активів для полегшення готівкових переказів щодо гуманітарної допомоги.

Слідкуйте за новинами про фінанси та технології:

👉 у телеграм-каналі EasyPay – https://t.me/easypayofficial

👉 та нашому блозі – https://blog.easypay.ua/category/novini/

Тетяна Тодосійчук
Всі статті автора
Редактор блогу
Всі статті автора
Залишити коментар