До уваги клієнтів EasyPay

views 1 766

Шановні клієнти!

У зв’язку із випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про способи оплати, яка опублікована на сайті:
http://you-foto.com.ua/page/delivery
http://www.applejuice.com.ua/
не має ніякого відношення до компаній, які працюють під брендом «EasyPay», ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» зокрема.

«EasyPay» не несе жодної відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження.
Вся інформація про діяльність «EasyPay» в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайті: www.easypay.ua та на офіційних сторінках в соціальних мережах.

4 comments

 1. Ірина сказав:

  Доки на сайті http://www.easypay.ua автоматично відкриватиметься російськомовна версія сайту ?

 2. Сергей сказав:

  Полный идиотизм. Мне перебросилс, через Ваш терминал ДС. Но я их не получил, звоню в службу поддерки, а там сообщают, что ДС будет только в понедельник. И виной свему мой обслуживающий банка. Такие правила зачислени мол…
  А предупредить можно в момент операции.
  Данная услуга предусматривает мгновенное зачисление ДС на карту получателья. Вы именно по этому берете сумашедшую комиссию. Если Вы не можите обеспечить зачисление мгновенно, предупредите…
  Последний раз пользовался Вашими услугами.

  • Customer Support EasyPay сказав:

   Добрый день, Сергей. К сожалению, бывают ситуации на которые мы не можем повлиять. Уточните, пожалуйста, ваши деньги дошли до получателя? Если нет, укажите, пожалуйста ИД транзакции и номер мобильного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *