Пошук

Понад 1,3 млн грн зібрали EasyPay і БФ «Центр соціальних проектів майбутнього» за минулий рік

0
20

Благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» та найбільша в Україні мережа платіжних терміналів EasyPay уже давно співпрацюють задля реалізації спільних добрих справ. Ми збираємо кошти на закупівлю життєво необхідного медичного й іншого обладнання для лікарень у різних регіонах України, зокрема й у гарячих точках. Тому нагадуємо, що зробити донат на ті чи інші медичні проєкти Фонду можна легко та зручно в усіх терміналах EasyPay, а також на сайті та в застосунку.


Лише за останні 12 місяців, завдяки підтримці небайдужих українців, БФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та EasyPay вдалося зібрати понад 1,3 мільйона гривень на допомогу різним медичним закладам і людям, що постраждали через війну.

Зокрема, для Слов’янської лікарні №1 вдалося придбати високопродуктивні електричні генератори для роботи під час «блекаутів». Під час ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС були закуплені медикаменти, помпи для відкачки води та засоби знезараження, а також надана екстрена допомога мешканцям місцевих громад. У червні 2023 року також вдалося профінансувати гуманітарну місію FRIDA у Херсонській області, де було надано 520 медичних консультацій, проведено 30 ЕКГ та 47 УЗД. Проте одним із найбільших спільних проєктів EasyPay та Фонду стала купівля помпи для іригації в гістероскопії вартістю 540 тисяч гривень для гінекологічного відділення Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи.

«Ваша допомога це неоціненний внесок у розвиток медицини і, безсумнівно, відчутна підтримка для пацієнтів та медиків. Дякуємо за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги! Добрі справи не залишаються непоміченими. Впевнені, що ваш приклад показовий і для інших благодійників», коментує колектив Львівського госпіталю ім. Ю. Липи.

Компанія EasyPay не лише надає майданчик для медичних зборів БФ «Центр соціальних проектів майбутнього», а й долучається до проєктів власними корпоративними внесками:

«EasyPay завжди була соціально відповідальною компанією й сьогодні продовжує активно підтримувати благодійні проєкти. Ми співпрацюємо з БФ «Центр соціальних проектів майбутнього» вже багато років і разом реалізували чимало ініціатив, за що щиро вдячні нашим небайдужим користувачам. Пишаємося цією співпрацею та її результатами, а також закликаємо всіх українців долучатися до зборів Фонду в наших терміналах. Навіть невеличкими спільними зусиллями ми можемо творити великі справи!» зазначає засновник EasyPay Олексій Авраменко. 

Підтримуйте тих, хто цього потребує і долучайтеся до суспільно важливих ініціатив БФ «Центр соціальних проектів майбутнього» в EasyPay вже зараз!

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар