Пошук

7 порад, як заощаджувати на електроенергії

0
1212

Продовжуємо ділитись порадами, як заощаджувати на оплаті комунальних послуг. Раніше ми ділилися лайфхаками, як заощадити при оплаті комунальних за воду і тепло. Сьогодні розповідаємо, як заощадити на електроенергії.

 

 

Замініть лампочки в квартирі на енергозберігаючі. Ще цього не зробили? Вперед у магазин. Замінивши звичайні лампи, ви гарантовано заощадите споживання електроенергії в 4-6 разів.

 

 

 

 

Користуйтесь якісною побутовою технікою. При покупці побутової техніки ми задаємо формальне питання про енергоспоживання, на яке найчастіше отримуємо формальну відповідь. Радимо купувати техніку з енергоспоживанням класу А (А +, А ++). Сучасні електроприлади економлять до 50% електроенергії.

 

 

 

Йдучи гасіть світло. Вимикайте не тільки світлові прилади, але і ТВ-, аудіо- та інші пристрої. Техніка в режимі очікування також поглинає електроенергію. Відключення пристроїв, йдучи з дому, значно сприяє економії.

 

 

 

 

Замініть проводку. Старі проводки зношуються і згодом споживають більше електрики. Нова проводка – це знижене енергоспоживання і впевненість у власній безпеці.

 

 

 

 

Придивіться до альтернативних джерел електроенергії. Сонячні батареї, вітрова електроенергія та ін. Так, подібні варіанти в побуті ще не сильно поширені. Але хтось же повинен бути прогресивним, чому не ви?

 

 

 

 

Використовуйте енергозберігаючі прилади. Сучасні дистанційні вимикачі і трансформатори допомагають економити електроенергію в 7-10 разів. Ви зможете налаштовувати таймер відключення/включення електрики і регулювати інтенсивність освітлення в залежності від часу доби та наявності сонячного світла в квартирі.

 

 

 

Сплачуйте за електоенергію на easypay.ua. Низька комісія, економія часу, можливість налаштувати Регулярний платіж щоб уникнути заборгованності – ще один бонус в збереженні вашого сімейного бюджету.

Залишити коментар