Пошук

EasyPay допоможе ROZETKA розвивати мережу пунктів видачі замовлень по франшизі

1
471

Фінтех-компанія EasyPay, один з найпопулярніших платіжних сервісів в Україні, стала фінансовим партнером франчайзингового проекту онлайн-рітейлера ROZETKA. EasyPay буде надавати фінансові послуги в точках видачі товару: приймати готівкові та безготівкові платежі за товари, замовлені на сайті, інкасувати кошти і забезпечувати роботу з банком-еквайром.

 

«Ми повністю закриваємо питання обороту грошових коштів в партнерських точках видачі ROZETKA, коментує Антон Авраменко, директор департаменту Pay Фінтех-компанії EasyPay. Крім цього, ми будемо навчати касирів роботі з win-терміналами, для яких розробили новий інтерфейс з інтуїтивно зрозумілим меню. Також плануємо перевіряти всіх потенційних партнерів ROZETKA і встановлювати банківське обладнання в точках видачі».

 

«Запускаючи франшизу, ми подбали про те, щоб полегшити пересилання коштів між рітейлером і франчайзі, коментує Ірина Редько, керівник відділу франчайзингу ROZETKA. EasyPay вирішує цю задачу, тим самим прискорюючи роботу з нашими партнерами по франчайзингу. Ми ж беремо на себе доставку товарів у точки видачі і для зручності операцій даємо доступ платіжній системі до програмного комплексу Octopus, який використовується у франчайзингових точках ROZETKA».

 

Співпраця між EasyPay, ROZETKA і франчайзинговими точками видачі буде виглядати так:

  • клієнт здійснює оформлення замовлення на ROZETKA. Оператор обробляє замовлення і відправляє його на франчайзингову точку видачі товару;
  • партнер приймає замовлення і видає його клієнту;
  • EasyPay навчає касирів, контролює прийом грошових коштів (готівкових та безготівкових), співпрацює з банком-еквайром, інкасує готівку і передає їх ROZETKA;
  • ROZETKA отримує кошти від EasyPay і передає винагороду власнику франчайзингової точки видачі.

Проект стартує вже в середині грудня у Львові, наступні партнерські точки будуть відкриті в Києві. З початку 2021 року проект буде масштабовано на всю Україну.

Коментарі (1)

Антон

Дуже хороше додаток як гаманець.

29.12.2020 at 02:35
Відповісти
Залишити коментар