Пошук

EasyPay запускає Е-квиток для оплати проїзду у Чернівцях!

8
3544

Безконтактна оплата проїзду відтепер і у Чернівцях! З 1 жовтня EasyPay в партнерстві з Чернівецьким тролейбусним управлінням запускає оплату електронним квитком на всі види комунального транспорту в місті Чернівці. Відтепер жителі міста мають можливість придбання квитків на тролейбуси та автобуси у мобільному застосунку EasyPay.

Скачуйте застосунок EasyPay, якщо ви ще не з нами:

переходьте за посиланням 👉 https://easypay.onelink.me/wdLq/p2xywu92

Оплата е-квитом у Чернівцях  – ще один крок до більш зручної та сучасної оплати транспорту у містах України разом з EasyPay. 

Як придбати е-квиток у застосунку EasyPay?

 1. Відкрийте застосунок EasyPay та оберіть вкладку “Транспорт”.Електронний квиток в Чернівцях: як купити 
 2. Виберіть місто Чернівці. Як купити електронний квиток в Чернівцях на тролейбус чи автобус
 3. Виберіть потрібний тип квитка із запропонованих: Стандартний, Студентський або Учнівський.EasyPay запустив Е-квиток в Чернівцях
 4. Оберіть кількість квитків або введіть потрібну кількість вручну (до 20).Як купити квиток на транспорт в Чернівцях через EasyPay
 5. Оберіть інструмент оплати (Віртуальна картка, Apple Pay/G Pay, банківська картка будь-якого банку України).Е-квиток для оплати проїзду в Чернівцях вже в застосунку EasyPay
 6. Натисніть «Сплатити» і придбаний квиток автоматично збережеться у застосунку у розділі “Придбані квитки”. Квиток на транспорт в Чернівцях в застосунку EasyPay
 7. Валідуйте квиток під час поїздки в комунальному транспорті. Пам’ятайте, що він дійсний протягом 60 хвилин з моменту валідації.Як валідувати квиток на транспорт в застосунку EasyPay

Чому варто обрати Е-квиток в застосунку EasyPay

По-перше, це зручно! Ваш квиток завжди з вами в кишені, тому не обмежує ваше пересування містом.

Також ми додали багато корисного функціоналу. Eлектронний квиток містить дату та час придбання. Для підтвердження оплати проїзду просто покажіть контролеру валідований квиток у застосунку.

Термін дії квитка ― 60 хвилин з моменту покупки, що дає можливість не купувати нові квитки, якщо необхідно здійснити декілька поїздок протягом години. Крім разових короткострокових квитків, можна придбати одразу 20 квитків та валідувати їх за потреби.

А для тих, хто користується готівкою, ми зробили доступним придбання квитків у терміналах самообслуговування EasyPay, які розташовані у найзручніших місцях міста Чернівці поруч з зупинками громадського транспорту. Так само виберіть на екрані терміналу “Транспорт”, вкажіть потрібну кількість квитків, внесіть готівку та роздрукуйте свій квиток. Він стає дійсний з моменту придбання. 

Долучайтесь до безконтактної покупки квитків та оцініть зручність оплати проїзду у Чернівцях разом з EasyPay. Скачуйте застосунок у App Store, Google Play або AppGallery та робіть своє життя ізі!

Нагадаємо, що сьогодні безконтактна оплата проїзду з EasyPay також доступна в громадському транспорті Львова, Івано-Франківська, Запоріжжя.

 

Більше новин в наших соцмережах 🙂

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора

Коментарі (8)

Леонора

Щось не змогла я оплатити квиток за цією системою,не зберігає картку,незручно щоразу записувати номер картки,і взагалі людям старшого віку важко.

04.10.2022 at 07:41
Відповісти
  Служба Підтримки

  Доброго дня. Зараз можуть бути труднощі у мобільному додатку при додаванні банківської картки, тому рекомендуємо її додати на сайті за посиланням: https://easypay.ua/ua/profile/cards .
  Також Ви можете відразу придбати декілька квитків і вже валідувати їх при здійсненні проїзду. У невалідованого квитку відсутній термін дії, а після валідації він діє одну годину.
  Якщо у Вас продовжаться труднощі при додаванні картки, просимо звернутися на пошту supportapp@easypay.ua

  З повагою, команда EasyPay.

  04.10.2022 at 16:26
  Відповісти
Катерина

Електронний квиток в Чернівецьких маршрутках ,також дійсний?? І як його пред’являти шоферу?

04.10.2022 at 13:42
Відповісти
  Служба Підтримки

  Доброго дня!
  Так, за допомогою додатку EasyPay Ви можете придбати квиток як на тролейбус, так і на автобус в м. Чернівці. Після придбання квиток відобразиться на екрані і Ви зможете показати його водію чи контролеру. Перед здійсненням проїзду не забудьте валідувати придбаний квиток. Після валідації він діє одну годину.
  Дякуємо за розуміння!
  З повагою, команда EasyPay.

  05.10.2022 at 09:32
  Відповісти
Ніна

Добрий день! Скачала додаток через AppGallery, а там оплата транспорту по м. Чернівці не передбачається. Що робити?

05.10.2022 at 09:11
Відповісти
  Служба Підтримки

  Доброго дня. Квитки можна придбати у розділі “Транспорт”, який знаходиться на головному екрані. Якщо він відсутній, то перейдіть в налаштування головного екрану та активуйте даний розділ. Після цього з’явиться можливість придбати квиток.
  З повагою, команда EasyPay.

  05.10.2022 at 15:54
  Відповісти
Оксана

Доброго вечора.Придбала одразу 3 квитки, щоб мати прозапас, а вони автоматично завалідувались. Подзвонила в службу підтримки, а вони кажуть, що це тільки в Чернівцях так працює програма. Поясніть будь ласка,що не так з нашим містом і чому не можна зберегти ці квитки і завалідувати за потреби?

06.11.2022 at 19:40
Відповісти
  Служба Підтримки

  Вітаємо!
  Автоматична валідація квитків після придбання була встановлена на вимогу транспортного управління міста Чернівці. Квиток буде дійсний впродовж 60 хвилин з моменту здійснення платежу.
  З повагою, команда EasyPay.

  07.11.2022 at 09:19
  Відповісти
Залишити коментар