Пошук

Найзручніша оплата проїзду – з EasyPay

4
2020

 

EasyPay продовжує впроваджувати найзручніші та інноваційні способи оплати у кожному місті України. Оплата траспорту з додатком ЕasyPay значно полегшує пересування по місту, позбавляє пасажирів необхідності купувати жетони і одноразові проїзні талони, дозволяє заощадити кошти та особистий час. Більше не потрібно контактувати з кондуктором, тягнутися до компостеру через весь вагон і навіть сканувати QR-код. Купуйте квитки онлайн у додатку, на сайті або у терміналах EasyPay. Поповнюйте траспортні картки та користуйтесь усіма перевагами оплати у смартфоні за допомогою мобільних додатків EasyPay та EasyWallet.


1. Поповнення траспортних карток

Транспортна картка або E-квиток – єдиний електронний квиток для оплати усіх видів громадського транспорту у місті. Автобус, метро, маршрутне таксі, трамвай чи тролейбус — безконтактна картка працює, як єдиний квиток. Користувачі EasyPay вже поповнюють траспортні картки усіх міст де введені електронні квитки, зокрема:

Транспортну картку зручно поповнювати на сайті, у терміналах або у додатку EasyPay у розділі «Квитки на транспорт». Для поповнення варто ввести номер транспортної картки, суму або кількість поїздок та сплатити карткою будь-якого банку України або Віртуальною карткою EasyPay. Зареєстрованим користувачам доступна опція Регулярного платежу, налаштувавши який, ваша картка буде поповнюватись щомісяця автоматично. Завдяки цьому, ви завжди впевнені, що на картці достатньо коштів для оплати проїзду у транспорті.


2. Квитки на проїзд у громадському транспорті

Також ви можете безконтактно придбати і стандартні квитки на одну/декілька поїздок або проїзний квиток на 30 днів (Львів та Запоріжжя) на автобуси, тролейбуси та трамваї вашого міста. Оплата громадського транспорту в застосунку EasyPay вже доступна жителям Львову, Івано-Франківську, Чернівців, Одеси та Запоріжжя. Що зручно, адже у транспорті нема потреби контактувати з кондуктором чи шукати картку або гроші, щоб оплатити квиток. Купуйте квитки у смартфоні за лічені секунди.

Зверніть увагу! Придбаний квиток валідується автоматично й дійсний протягом 60 хвилин з моменту покупки. З одним квитком можна здійснити лише одну поїздку на одному виді транспорту.


3. Як придбати квиток у додатку EasyPay?

1. Відкрийте додаток EasyPay, у боковому меню натисніть “Квитки на транспорт” та оберіть місто.
2. Оберіть тип та кількість квитків.
3. Оберіть інструмент оплати (Віртуальна картка, Apple Pay/G Pay, банківська картка будь-якого банку України).
4. Натисніть «Сплатити». Придбаний квиток з QR-кодом автоматично зберігається у додатку.

У додатку на квитку завжди вказано дату та час придбання, а також QR-код для перевірки кондуктором. Для підтвердження оплати просто покажіть контролеру квиток з QR-кодом у додатку.


4. Як придбати квиток у терміналі EasyPay

Придбаний у терміналі EasyPay квиток автоматично зберігається у додатку! Для цього просто введіть, під час покупки квитка, номер телефону на який зареєстровано аккаунт у додатку. Термінали EasyPay розташовані у найзручніших місцях міста поруч с зупинками громадського транспорту. Тож, завжди стають в нагоді, якщо потрібно купити квиток. У терміналах також доступна оплата разових, проїзних квитків та поповнення електронних траспортних карток вашого міста.

Для оплати у терміналі введіть назву комунального підприємства, номер мобільного, тип квитка, який бажаєте придбати, або введіть номер траспортної картки для поповнення. При необхідності також покажіть квиток з QR-кодом контролеру у додатку для перевірки.


5. І найприємніше – кешбек у листопаді!

У листопаді EasyPay повертає 5% за кожен придбаний квиток, проїзний на будь-який період та поповнення траспортної картки при оплаті Віртуальною карткою! Купуйте квитки у додатку EasyPay, сплачуйте Віртуальною карткою та отримуйте гроші на рахунок з можливістю виведення. Заощаджуйте на оплаті проїзду та сплачуйте інші послуги разом з EasyPay.

Зручно, вигідно, просто! EasyPay – найзручніший спосіб оплати проїзду міського траспорту.

Завантажити додаток EasyPay:

Коментарі (4)

Тарас

У Івано-Франківських автобусах написано, що при встановлені додатку надається бонус 5 безкоштовних поїздок. Додаток завантажив, бонусів не отримав(

06.11.2020 at 20:21
Відповісти
  Служба підтримки EasyPay

  Добрий день, Тарасе!

  25 грн нараховується на баланс віртуальної карти EasyWallet, коли Ви відкриваєте додаток в транспорті. Для цього необхідно попередньо в налаштуваннях телефону дозволити доступ додатку EasyWallet до Геопозиції та Bluetooth.

  09.11.2020 at 12:42
  Відповісти
Оксана

Доброго дня. Чи можна оплатити проїзд у Львові в автобусі, валідувавши в додатку придбаний в додатку квиток на транспорт?

31.12.2023 at 10:48
Відповісти
  Служба Підтримки

  Доброго дня.
  Квиток у додатку для м. Львів дає можливість проїзду тільки у тролейбусах та трамваях.
  З повагою, команда EasyPay.

  02.01.2024 at 14:41
  Відповісти
Залишити коментар