Пошук

Нові функції Особистого кабінету

30
768

Ще більше зручності у Особистому кабінеті EasyPay. Ми додали нові функції, щоб процес оплати послуг відбувався для вас ще легше та простіше.

Зокрема, на головній сторінці Особистого кабінету ми додали три платіжні категорії: «До сплати», «Всi платежі» та «Регулярні».

 

«До сплати»

У категорії «До сплати» відображаються нові платіжки, які надходять від комунальних служб. Тепер ви завжди будете в курсі стану своїх платіжних рахунків, актуальні платіжки надходитимуть щомісяця напряму від комунальних підприємств.

Додаткова опція «Рекомендовано до сплати» відображатиме Шаблони платежів, що ви зберегли, але деякий час не сплачували.  Проте, якщо знадобиться здійснити оплату послуги знову, з легкістю обирайте Шаблон зі списку та сплачуйте послугу не вводячи заново реквізити та іншу інформацію щодо платежу.

 

«Всі платежі»

У категорії «Всі платежі» зберігаються Шаблони, які ви зазвичай сплачуєте, коли вам зручно.

Більше того, при створенні Шаблону платежу ви маєте можливість встановити дату нагадування, щоб не пропустити день оплати. EasyPay повідомить вас про необхідність сплатити Шаблон за допомогою E-mail повідомлення.

 

«Регулярні»

Налаштовуйте Регулярні платежі і EasyPay сплачуватиме послуги автоматично у заданий час. Так, ви завжди впевнені у тому, що послуги сплачені. Квитанції про оплату автоматично надходять на ваш e-mail.

Для того щоб мати більше можливостей для оплати рахунків зареєструйтесь у Особистому кабінеті EasyPay. Реєстрація займає всього хвилину і значно спростить процес сплати послуг в майбутньому. Так, зареєстровані користувачі сплачують послуги з меншою комісією, зберігають Історію платежів, переказують кошти дешевше та сплачують в один клік за зареєстрованими картками будь-яких українських банків.

 

З EasyPay — легко!

Коментарі (30)

Віктор

Ошибка уже второй день: операция не закончена из-за ограничений.

27.03.2020 at 13:33
Відповісти
  Служба підтримки EasyPay

  Здравствуйте, Виктор!

  Вы неоднократно неверно вводили пароль карты Fishka.
  Рекомендуем Вам предварительно восстановить пароль, если Вы его не помните. Восстановить пароль Вы можете на сайте Fishka https://myfishka.com/

  С уважением, команда EasyPay!

  27.03.2020 at 16:48
  Відповісти
Григорий

Ошибка: Операция не закончена из-за ограничений
0971710101

30.06.2020 at 13:17
Відповісти
  Служба підтримки EasyPay

  Здравствуйте, Григорий!

  Вы неоднократно неверно вводили пароль.
  Восстановите пароль, если Вы его не помните, после повторите вход.
  С уважением, команда EasyPay!

  30.06.2020 at 16:19
  Відповісти
Валентина

Добрый вечер. Скажите пожайлуста, почему в этом месяце нет оплаты за газ в Херсоне? Раньше платила без проблем, а сейчас даже по рреквизитам не принемает

13.10.2020 at 18:12
Відповісти
  Служба підтримки EasyPay

  Здравствуйте, Валентина!

  Услуга была временно недоступна. На данный момент оплата газа в Херсоне возможна – https://easypay.ua/catalog/utility/kherson
  Приносим наш искренние извинения за временные неудобства.

  15.10.2020 at 13:32
  Відповісти
Більше
Залишити коментар