Пошук

Новий сезон Гусь Призолов — уже в терміналах! Грай у гру, збирай QR-коди та отримуй гарантовані призи!

0
61

Друзі, суперновина — Гусь Призолов повертається в новому сезоні! Акція діє з 4 червня до 30 липня у магазинах партнерів. А ми приєднуємося до неї сьогодні! 🥳 З 19 червня до 30 липня сплачуйте за акційні послуги в категорії «Ігри та лотереї» від 500 грн у терміналах EasyPay й отримуйте QR-коди! Більше QR-кодів — більше ключів для відкриття подарунки та вищий рейтинг у ТОПі!

Акція триває: з 4 червня до 30 липня 2024 року. Дата старту в різних мережах може відрізнятися.

Партнери Акції: повний перелік розміщено на сайті «Гусь Призолов».

Кожен має шанс потрапити в ТОП-3 гравців у грі «Гусь Призолов» та отримати суперпризи: смартгодинник Apple, зарядну станцію Bluetti та робот-пилосос Ecovacs Deebot. Ще 20 рандомних переможців із ТОП-300 отримають зарядну станцію Anker.

Офіційні умови Акції дивіться на сайті організатора.

Зустрічайте новий сезон Акції "Гусь Призолов" у терміналах EasyPay

Як взяти участь у новому сезоні акції «Гусь Призолов»?

Отримуйте QR-коди під час оплати послуг в акційних категоріях у понад 23 000 терміналах самообслуговування EasyPay, Express і «Добра каса» по всій території країни.

Щоб стати учасником акції:

  1. Завантажте застосунок «Гусь Призолов».
  2. Здійснюйте оплати в категорії «Ігри та лотереї» в терміналах EasyPay, Express і «Добра каса» від 500 грн.
  3. Отримуйте свої подарункові к’юари в терміналах після здійснення акційних оплат або на спеціальній сторінці акції на сайті EasyPay.

    Важливо! Обов’язково зберігайте квитанцію про оплату в акційній категорії, щоб мати можливість отримати та відсканувати QR-код пізніше. Подарункові к’юари дійсні протягом усього періоду дії Акції в платіжному сервісі EasyPay.
  4. Скануйте QR-коди за допомогою сканера в грі «Гусь Призолов», щоб отримати ключі.
  5. Відкривайте ключами подарунки та отримуйте сертифікати від партнерів Акції та бали досвіду, щоб піднятися до ТОП-300 та взяти участь у розіграші СУПЕРПРИЗІВ.

Взяти участь в акції також можна, купуючи акційні сашети в мережах партнерів — серед яких «Лоток», «Аптека Доброго дня», «Сім23», «Наша ряба» тощо. Повний перелік партнерів і деталі ви знайдете на сайті організаторів.


Відповіді на найпопулярніші питання стосовно Акції та інструкцію як грати в гру «Гусь Призолов» — дивіться на сторінці* анонсу першого сезону Акції — https://blog.easypay.ua/goose-gift/#title-3

*Зверніть увагу! У новому сезоні дати проведення Акції відрізняються, від вказаних на цій сторінці! Новий сезон Акції в платіжному сервісі EasyPay триває з 19 травня до 30 липня 2024 року.

Готові грати? Тоді долучайтеся до «Гусь Призолов» та збирайте подарункові QR-ключі разом з EasyPay! 👇


Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар