Пошук

Оновлюємо відображення лічильників в EasyPay!

0
458

EasyPay оновив відображення лічильників для сервісів YASNO та «Київська обласна ЕК». Раніше під час внесення показників споживання електроенергії, клієнти бачили 3-зонні лічильники для введення даних. Тепер відображається саме той тип лічильника, який знаходиться у вашій квартирі або будинку – це значно спрощує процес передачі показників.

Тепер користувачі EasyPay можуть бачити на сайті персоналізовані лічильники для оплати своїх послуг за користування електроенергією.

! Нагадуємо, що надавати показники лічильників необхідно за 2 дні до кінця місяця та протягом 3 днів поточного місяця, а оплачувати спожиту електроенергію варто до 20-го числа.

Ви можете надіслати показники лічильника за електроенергію двома способами: на сайті свого постачальника на початку місяця та на сайті EasyPay під час оплати послуги.

Щоб надіслати показники лічильника за електроенергію через сервіс EasyPay:

  1. Введіть номер особового рахунку на сторінці свого постачальника;
  2. Натисніть на напис під адресою «Внести показання лічильника»;
  3. Вкажіть дані;
  4. Відправте їх.

Зверніть увагу!

Показники лічильника постачальникам електроенергії YASNO та «Київська обласна ЕК» можна передати через сервіси EasyPay, лише під час оплати послуги. Тому надсилайте їх та сплачуйте рахунок одночасно в середині місяця.

Оплачуйте комунальні послуги швидко та зручно на сайті easypay.ua, в застосунку або найближчому терміналі EasyPay. Тим паче, що в наших сервісах ви можете накопичувати Fishback від програми лояльності Fishka, який складає від 0,5% до 1% від суми комунального платежу.

Слідкуйте за оновленнями EasyPay та фінтех-новинами:

👉 у нашому телеграм-каналі – https://t.me/easypayofficial

👉 та блозі – https://blog.easypay.ua/category/novini/

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар