Пошук

Поповнюйте картки UKRSIBBANK без комісії в терміналах EasyPay!

0
3

Суперновина для всіх клієнтів UKRSIBBANKвідтепер поповнення будь-якої картки UKRSIBBANK BNP Paribas Group готівкою в терміналах EasyPay — без комісії! Шукайте сервіс із позначкою «0 %» у найближчому терміналі та здійснюйте платіжну операцію за найвигіднішими умовами вже зараз!

Як поповнити картку UKRSIBBANK без комісії?

  1. Знайдіть найближчий термінал EasyPay за допомогою інтерактивної мапи на сайті чи в нашому застосунку;
  2. Виберіть сервіс поповнення картки UKRSIBBANK на головному екрані чи в розділі «Банки та фінансові послуги»;
  3. Вкажіть номер телефону та підтвердьте його за допомогою OTP-пароля (одноразового коду);
  4. Введіть номер картки для поповнення;
  5. Внесіть готівку та моментально отримайте гроші на рахунок.

Понад 21 000 платіжних терміналів по всій країні, моментальне зарахування коштів та 0% комісії за поповнення — з EasyPay завжди вигідно та надійно!

«Ми щодня працюємо над підвищенням доступності платіжних сервісів в Україні й щиро раді, що тепер у клієнтів UKRSIBBANK також є можливість поповнювати картки без комісії. Це дуже зручно, тому що термінали розташовані майже в кожному населеному пункті, а операції здійснюються миттєво»,зазначає СЕО EasyPay Олексій Авраменко.

«Доступність наших сервісів будь-де та задоволеність клієнта — пріоритетне для нас завдання і водночас стратегічний напрямок роботи, а також сприяння розвитку безготівкової економіки. Ми розширили нашу співпрацю із сервісом EasyPay, і тепер наші клієнти можуть оперативно та без комісії поповнювати всі свої картки у терміналах партнера по всій країні та бути впевненими, що у потрібний момент на карті завжди будуть кошти», — поділився Андрій Кашперук, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Швидко, зручно, без комісії — поповнюйте картки UKRSIBBANK у терміналах EasyPay та отримуйте максимум вигоди від своїх платіжних операцій!

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар