Нові функції Особистого кабінету

views 1 003

Ще більше зручності у Особистому кабінеті EasyPay. Ми додали нові функції, щоб процес оплати послуг відбувався для вас ще легше та простіше.

Зокрема, на головній сторінці Особистого кабінету ми додали три платіжні категорії: «До сплати», «Всi платежі» та «Регулярні».

 

«До сплати»

У категорії «До сплати» відображаються нові платіжки, які надходять від комунальних служб. Тепер ви завжди будете в курсі стану своїх платіжних рахунків, актуальні платіжки надходитимуть щомісяця напряму від комунальних підприємств.

Додаткова опція «Рекомендовано до сплати» відображатиме Шаблони платежів, що ви зберегли, але деякий час не сплачували.  Проте, якщо знадобиться здійснити оплату послуги знову, з легкістю обирайте Шаблон зі списку та сплачуйте послугу не вводячи заново реквізити та іншу інформацію щодо платежу.

 

«Всі платежі»

У категорії «Всі платежі» зберігаються Шаблони, які ви зазвичай сплачуєте, коли вам зручно.

Більше того, при створенні Шаблону платежу ви маєте можливість встановити дату нагадування, щоб не пропустити день оплати. EasyPay повідомить вас про необхідність сплатити Шаблон за допомогою E-mail повідомлення.

 

«Регулярні»

Налаштовуйте Регулярні платежі і EasyPay сплачуватиме послуги автоматично у заданий час. Так, ви завжди впевнені у тому, що послуги сплачені. Квитанції про оплату автоматично надходять на ваш e-mail.

Для того щоб мати більше можливостей для оплати рахунків зареєструйтесь у Особистому кабінеті EasyPay. Реєстрація займає всього хвилину і значно спростить процес сплати послуг в майбутньому. Так, зареєстровані користувачі сплачують послуги з меншою комісією, зберігають Історію платежів, переказують кошти дешевше та сплачують в один клік за зареєстрованими картками будь-яких українських банків.

 

З EasyPay — легко!

12 comments

 1. Алёна сказав:

  Как создать электронный кошелёк?

  • Служба підтримки EasyPay сказав:

   Здравствуйте!
   Основной кошелек создается при регистрации.
   Дополнительные кошельки Вы имеете возможность создавать в соответствующем разделе https://easypay.ua/ua/profile/wallets

 2. Андрей сказав:

  Как пополнить кошелек из-за рубежа? Например, с visa карты не украинского банка?

 3. Олена сказав:

  Не могу зайти в приложение Easy Pay. Пишет : ошибка системы : операция не закончена из-за ограничений.

  • Служба підтримки EasyPay сказав:

   Добрий день, Олено!
   Вкажіть, будь ласка, номер телефону, який зареєстрований в Вашому акаунті.

 4. Василь сказав:

  А ще хотілося би мати можливість оплачувати рахунки які не входять в ваш перелікпослуг- тобто по номеру рахунку та МФО банківської установи… Наприклад рахунок гаражного кооперативу чи автостоянки чи взагалі будь-якої юридичної особи в якої є рахунок в українському банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *