Відтепер поповнення карт Альфа-Банку в мережі терміналів EasyPay – без комісії!

views 29 239

 

Найбільша мережа платіжних терміналів EasyPay разом з Альфа-Банк Україна запускають послугу миттєвого поповнення платіжних карток Альфа-Банку без комісії у термiналах EasyPay.

З грудня 2019 року понад мільйон володарів платіжних карток Альфа-Банку для фізичних осіб мають ще більше можливостей для їх комфортного поповнення, адже поповнення без комісії тепер доступне не тільки у відділеннях та депозитних банкоматах банку з функцією cash-in.

У будь-якому мiстi України ви знайдете термінал EasyPay для поповнення вашої картки готівкою без додаткових витрат:

 • EasyPay налічує понад 13 000 терміналів по всій Україні. 
 • Розташовані майже в усіх, навіть невеликих населених пунктах України.
 • Найзручніші місця: у мережах супермаркетів, біля станцій метро, ​​в фойє бізнес-центрів, на зупинках громадського транспорту, магазинах поруч з домом та інших точках, які ретельно підбираються для вашої зручності.

Як поповнити картку без комісії?

 • Знайдіть найближчий термінал EasyPay на мапі терміналів.
 • Знайдіть на стартовому екрані терміналу або в розділі «Банки та фінансові послуги» логотип Альфа-Банку с позначкою «0%».
 • Оберіть послугу «Миттєве поповнення картки».
 • Введіть номер картки, номер мобільного та внесiть грошi.

Все! Кошти з’являться на вашому картковому рахунку миттєво!

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Є одним з лідерів фінансового ринку за кількістю випущених дебетових і кредитних карт.

Ми раді надати нашим клієнтам, власникам карт Альфа-Банку для фізичних осіб, можливість швидкого поповнення карт без додаткових витрат. Чекаємо на ваші задоволені відгуки 😉

5 comments

 1. Roman сказав:

  Перевод

  • Служба підтримки EasyPay сказав:

   Добрий день, Романе!

   Вкажіть, будь ласка, номер транзакції / квитанції, щоб ми могли ідентифікувати транзакцію.
   З повагою, команда EasyPay!

 2. Дмитрий сказав:

  Добрый день! Оплачивал кредит по .альфа банк через терминал в городе Малин Житомирской области ул. грушевского 12. Суму нужно было внести 24, 89 но я внес 100 грн с расчетом на пополнения номера телефона. Номер счета UA253003460000029097500828554. У меня не вышло остачу перевести на пополнение мобильного и деньги остались в терминале. Можете остаток перевести на мой номер 0632730158

  • Служба підтримки EasyPay сказав:

   Здравствуйте, Дмитрий!

   Сумма была переведена нами в Альфа Банк в размере 98,5 грн. Вы не изменили сумму оплаты после внесения наличных средств, поэтому средства были переведены в полном размере. Рекомендуем Вам обратиться в службу поддержки банка.

 3. Ігор сказав:

  Спасібо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *