Пошук

Як платити за газ без комісії

4
398

EasyPay розповість, як за допомогою картки EasyPay Forward заощаджувати кошти та оплачувати газ без комісії.

Власники картки EasyPay Forward можуть оплачувати послуги газопостачання на сайті easypay.ua без комісії.

Для цього необхідно:

 1. Обрати розділ «Комунальні платежі» та розділ «Газ».
 2. Обрати необхідного постачальника послуг.
 3. Ввести номер особового рахунку, показання лічильника, суму.
 4. Оплатити послугу карткою EasyPay Forward.

Комісія не стягується. Кошти на рахунок комунального підприємства будуть зараховані протягом трьох банківських днів. Квитанція про оплату автоматично надійде на вказаний e-mail. При необхідності можна замовити доставку квитанції поштою.

Карта EasyPay від банку Forward дозволяє оплачувати більше 2000 послуг на сайті easypay.ua без комісії, а також надає додаткові можливості у вигляді кредитного ліміту, консьєрж-сервісу і повернення коштів за покупки.

Як отримати картку EasyPay Forward і оплачувати без комісії?

Для того щоб стати власником картки EasyPay Forward достатньо заповнити форму на сайті або зателефонувати за телефоном гарячої лінії 0 800 60 30 14.

Карта замовляється по телефону, а співробітник EasyPay у зручний для тебе час доставить картку за необхідною адресою* і відповість на будь-які питання. Після отримання карти знайди її в Особистому кабінеті, активуй і оплачуй більше 2000 послуг без комісії.

Дізнайся більше про картку EasyPay Forward, оплачуй газ, комунальні та інші послуги без комісії, користуйся додатковими перевагами і значно заощаджуй власні кошти. З EasyPay вигідно!

*Безкоштовна доставка кур’єром в містах Київ, Львів, Одеса, Харків

Коментарі (4)

Олег

Здравствуйте!
Оформил карту EasyPay осенью прошлого года через курьера,,но до сих пор не пользовался по тому как курьер толком не обьяснил как это работает а по какому адресу в Одессе находится стационарная точка EasyPay я не знаю? Баноковские бумаги написаны настолько мелким шрифтом что даже в очках затрудняюсь их осмыслить, тут домашние говорят разберись чтобы небыло проблем.???????
С Уважением!
Олег.

13.01.2018 at 14:28
Відповісти
  Customer Support EasyPay

  Олег, доброго дня. Вкажіть, будь ласка, ваш мобільний, ми зв’яжемось з вами і допоможемо розібратись.

  15.01.2018 at 12:21
  Відповісти
Viktor

Здравствуйте.Я пользуюсь сайтом Easy Pay и произвожу некоторые оплаты у меня вопрос .Нужна ли мне эта карта если и так проходят платежи?

25.01.2018 at 13:02
Відповісти
  Customer Support EasyPay

  Здравствуйте, Виктор. Чтобы оплачиваю услуги без комиссии на сайте easypay.ua рекомендуем Вам оформить карту EasyPay https://partners.easypay.ua/easypaycard

  26.01.2018 at 18:07
  Відповісти
Залишити коментар