Пошук

Як пройти ідентифікацію за допомогою BankID на easypay.ua?

6
1126

 

BankID – спосіб верифікації громадян через українські банки для надання адміністративних та iнших послуг через Інтернет. Згідно законодавства України, для отримання фінансових послуг та безпеки ваших персональних даних, необхідно пройти ідентифікацію за допомогою Bank ID. 

Щоб надати громадянину, фінансові послуги, потрібно переконатися в тому, що це дійсно він. Ідентифікація BankID – легкий та швидкий спосіб підтвердити свою особу. EasyPay надає можливість пройти ідентифікацію користувачам найпопулярніших українських банків.
 
Верифіковані у системі EasyPay, користувачі отримують перевагу у вигляді збільшених сум та лімітів для грошових переказів, оплат та інших фінансових операцій. Приміром, ліміт балансу Віртуальної картки EasyPay і оборот на місяць збільшується до 39 999 грн. Оборот на рік —  до 399 999 грн.

 

Як пройти Bank ID ідентифікацію?

 1. Натисніть на меню «BankID НБУ» у Особистому кабінеті EasyPay. 

 2. У розділі «Налаштування» — «Ідентифікація» тисніть «Пройти ідентифікацію за допомогою системи BankID».

 3. Оберіть свій банк, введіть логін та пароль інтернет-банкінгу та підтвердіть верифікацію кодом з смс або в додатку банка.

Банк передасть нам інформацію про вас (наприклад, П. І. Б. і скановану копію паспорту) для того, щоб ви могли вільно та безпечно здійснювати будь-які фінансові операції.

 

Чому BankID це зручно?

 1. Високий рівень безпеки.
  Ідентифікація через BankID є безпечною для користувачів. Усі дані користувачів передаються через систему BankID НБУ у зашифрованому вигляді із накладанням кваліфікованого електронного підпису або кваліфікованої електронної печатки банку. 
 2. Простота верифікації.
  Онлайн-ідентифікація через BankID нічим не відрізняється від перевірки документів в банках в очному режимі та займає лічені секунди. 
 3. Достовірність даних.
  Українські банки зберігають клієнтські дані під час відкриття рахунку: П.І.Б., скановані копії паспорта та ІПН, адресу реєстрації тощо.

Обираючи ідентифікацію BankID, ви даєте згоду на отримання і обробку ваших персональних даних. Одного разу верифікувавшись з BankID, вам не потрібно повторно підтверджувати свою особу при отриманні фінансових послуг онлайн на easypay.ua. 

Коментарі (6)

Дмитрий

Когда будет верификация через Приватбанк?

24.01.2021 at 11:17
Відповісти
  Служба підтримки EasyPay

  Здравствуйте, Дмитрий!

  Ожидаем появление банка в перечне в течение следующего месяца.

  26.01.2021 at 13:21
  Відповісти
Денис

Не могу пройти верификацию, через Райфайзен-Банк.
В чем проблема?

11.02.2021 at 19:23
Відповісти
  Служба підтримки EasyPay

  Здравствуйте, Денис!

  Укажите, пожалуйста, номер телефона, который зарегистрирован в ЛК.

  12.02.2021 at 12:43
  Відповісти
Алла

Здрастуйте не могу пройти верификацию в ПриватБанке

26.09.2022 at 14:54
Відповісти
  Служба Підтримки

  Вітаємо!
  Відповідно до постанови НБУ від 24.02 поповнення та відкриття Віртуальних карток тимчасово недоступне. Тому проходження верифікації за допомогою BankID на даний момент неможливе.
  Дякуємо за розуміння. З повагою, команда EasyPay.

  27.09.2022 at 09:05
  Відповісти
Залишити коментар