Пошук

Зміна комісій: більше значить меньше

6
449

Зниження процентної ставки і перегляд мінімальної комісії

Компанія EasyPay переглянула компенсаційну політику на деяких сервісах і прийняла рішення про зміни комісій. Здебільшого на обраних сервісах ми зменшили процентну ставку, змінивши мінімальну фіксовану комісійну частину.

Що це означає для наших клієнтів?

Перегляд комісії – це ще один крок назустріч нашим клієнтам. Таким чином, чим більша сума платежу – тим менша сума комісії. Така формула особливо актуальна, наприклад, при оплаті комунальних послуг, де середній чек досить високий. Крім “комуналки” зміни відбулися на сервісах оплати за інтернет і ТБ, таксі. Повний список сервісів за посиланням: Зміни комісій EasyPay (травень, 2018).

Чи можна платити без комісії?

Звісно ТАК! І для цього компанія компанія EasyPay передбачила відразу кілька можливостей, надаючи вам можливість самостійно обирати найбільш оптимальний варіант:
1) Оплата карткою EasyPay від Forward Bank. Все просто – варто лише замовити картку і сума комісії при сплаті цією карткою на сайті та у додатках EasyPay – 0%.
2) Балами Програми лояльності. Це до слова про те, як важливо реєструватися (авторизуватися) на EasyPay при здійсненні фінансових операцій. Кожен зареєстрований користувач приймає участь в програмі лояльності, яка передбачає оплату сервісів без комісії.
3) Зовсім скоро компанія EasyPay анонсує відразу 2 нових способи оплати без комісії для всіх зареєстрованих користувачів.

Підписуйтесь на новини, стежте за анонсами і пам’ятайте: БІЛЬШЕ ЗНАЧИТЬ МЕНШЕ. Чим більше ви присутні на EasyPay – тим менше ви сплачуєте.

Коментарі (6)

Максим

Поддерживаю ваши стремления зделать лучше для своих клиентов !!!!

15.05.2018 at 14:42
Відповісти
  Customer Support EasyPay

  Спасибо, Максим!

  15.05.2018 at 16:30
  Відповісти
Елена

Спасибо создателям такого сайта электронных платежей. Очень много лет пользуясь Вашими услугами. Приятным бонусом было появление карты Изи пэй)) Появилась возможность производить оплаты без комиссий,ещё и имеется услуга Кэш бэк. Очень удобно и надёжно. Процветания Вам и успехов и не забывайте о Ваших клиентах))

15.05.2018 at 14:50
Відповісти
  Customer Support EasyPay

  Добрый день, Елена! Благодарим Вас за положительный отзыв!

  15.05.2018 at 16:30
  Відповісти
Денис

Уже 3 месяца пользуюсь картой Easypay. Кроме большое спасибо нечего сказать. Процветания Вашей компании.

15.05.2018 at 17:52
Відповісти
  Customer Support EasyPay

  Денис, спасибо большое, процветания и Вам!

  16.05.2018 at 11:06
  Відповісти
Залишити коментар