Пошук

3 кроки після реєстрації, які полегшать ваше життя

0
417

Зареєстровані користувачі отримують максимум переваг від сервісів EasyPay, тому, якщо ви ще не створили обліковий запис – швидше виправляйте це. З нами легко сплатити комунальні та вчасно передати показники лічильника, поповнити мобільний рахунок, здійснити переказ на картку будь-якого українського банку, або ж відправити донат на добрі справи. EasyPay – це понад 10 000 платіжних послуг і сервісів, які доступні вам у будь-який момент!

Щоб користуватися всіма перевагами EasyPay зробіть цих 3 простих кроки в особистому кабінеті 👇

1. Додайте платіжну картку

Збережіть свої банківські дані в особистому кабінеті й економте час на введенні реквізитів. Вам не доведеться щоразу шукати картку в гаманці, нотатках або застосунках – вона вже буде збережена в нашій системі. Просто обирайте потрібну картку та сплачуй вибрану послугу в один клік. Кількість доданих банківських карток – необмежена.

EasyPay відповідає усім безпековим вимогам та щороку підтверджує сертифікат PCI DSS. Ми також інтегрували у свою систему найсучасніший метод захисту персональних даних – технологію Visa Token Service (VTS), яка дає можливість автоматично токенізувати картки Visa. Тому за будь-яких умов ми зберігаємо ваші платіжні дані в цілковитій безпеці.

2. Вкажіть свій населений пункт

Додайте в особистий кабінет EasyPay свою адресу й отримуйте актуальний для регіону список послуг, персоналізовані сповіщення про зміни в роботі сервісів та їх оновлення.

3. Створіть шаблони платежів

Щоб не вводити щоразу платіжні реквізити та особисті дані – створіть шаблон, який автоматично «підтягуватиме» цю інформацію. Ця зручна функція дозволяє оплачувати потрібні послуги в декілька кліків, економлячи ваш час. Тим паче, що в сервісах EasyPay ви можете зберігати необмежену кількість шаблонів, відправляти їх іншим користувачам та редагувати за потреби.

Наприклад, ви можете створити шаблон для поповнення мобільного рахунку, оплати комунальних послуг та Інтернету, платежів за реквізитами тощо. Про те, як створити шаблон платежу, ми вже розповідали, якщо пропустили – переходьте за посиланням.

Наша команда постійно працює над покращенням роботи сервісу та вдосконаленням функціонала. Витратіть менше ніж 5 хвилин на налаштування особистого кабінету й  оплачуйте послуги швидко та надійно разом з EasyPay 💛

Більше про оновлення наших сервісів та фінтех-новини читайте:

👉 у телеграм-каналі – https://t.me/easypayofficial

👉 та блозі EasyPay – https://blog.easypay.ua/category/novini/

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар