Пошук

5 порад, як заощадити на комунальних за газ

1
15

Рекомендації щодо економії комунальних послуг актуальні завжди. Ми вже ділилися корисними лайфхаками, як заощадити при сплаті комунальних за воду, опалення та електроенергію. Сьогодні розповідаємо, як економити газ.

 

Встановіть лічильники. Лічильники – must have у кожній квартирі. Тільки так ви зможете контролювати витрати газу, не переплачувати і не платити за сусідів. Суворий облік ніхто не відміняв.

 

 

 

 

Не використовуєте газові прилади? Вимикайте! Йдучи з дому, перекривайте газ, вимикайте газові прилади. Також не варто при готуванні ставити конфорки на максимум. Страви скоріше не приготуються, а витрати газу збільшаться.

 

 

 

 

Контролюйте використання гарячої води, якщо в квартирі встановлено газову колонку. Прийом душу значно заощаджує гарячу воду, на відміну від ванної. Плюс, до нього можна підібрати економічні душові насадки. Таким чином, ви заощаджуєте і воду і газ, що її нагріває.

 

 

Користуйтесь правильним посудом для готування. Чайник зі свистком, не дасть забути про кип’ятіння води, а посуд, на дні якого нанесені металеві борозенки, спеціально призначений для газових плит. Каструлі та сковорідки з товстим дном, довше зберігають тепло, а тому допоможуть страві швидше досягти готовності.

 

 

 

Ставте мінімальну температуру, коли відсутні. Жителі приватних будинків і власники газового опалення (підлоги) – отримують захмарні платіжки за газ. Рекомендація: під час відсутності ставте мінімальну температуру опалення, а якщо плануєте їхати з дому на вихідні – вимикайте.

 

 

Дотримуючись, хоча б однієї з цих рекомендацій, ви скоротите споживання газу від 5% до 25%, що позитивним чином вплине на ваш сімейний бюджет. А щоб не платити високі комісії – вигідно оплачуйте комунальні на easypay.ua.

Поширити

Коментарі (1)

Сергей

Встановіть лічильники. Лічильники – must have у кожній квартирі. Тільки так ви зможете контролювати витрати газу, не переплачувати і не платити за сусідів. Суворий облік ніхто не відміняв.

Счетчик поставить стоит больше 4000 грн. Он у меня только окупится через 15-20 лет когда его опять менять

14.04.2017 at 13:50
Відповісти
Залишити коментар