Пошук

Дайджест новин EasyPay — січень 2024

0
466

Зустрічайте нову щомісячну рубрику в блозі — дайджест EasyPay 🔥 Відтепер ми збиратимемо в одному місці головні новини, які трапилися з компанією і нагадуватимемо вам про них. Тримайте п’ятірку головних подій січня в EasyPay, а ще підпишіться на Telegram-канал EasyPay, щоб першими дізнаватися про головні FinTech-новини 👇

Зміст:

👉 Благодійність
👉 Нові сервіси в EasyPay
👉 Оновлення платіжного сервісу

Благодійність

Користувачі EasyPay задонатили понад 2,5 млн грн за січень

2 600 397 грн — саме стільки користувачі EasyPay переказали на благодійність у січні. Дякуємо кожному, хто продовжує донатити та підтримувати фонди та благодійні організації — ви неймовірні 💛 Кожен донат — це свідчення нашої сили, непереможності та готовності допомагати тим, хто цього потребує. Деталі читайте тут.

Зібрали 1 млн грн на «мавіки» для українських військових

Компанія EasyPay зібрала 1 млн грн для Благодійного фонду Сергія Притули в рамках збору «Вартові Різдва», який тривав з 19 грудня 2023 року до 31 січня 2024 року. 670 800 грн платіжний сервіс EasyPay переказав на збір із власних коштів, а 329 200 грн – задонатили наші користувачі через термінали, сайт та застосунок. Деталі читайте тут.

Львівський обласний госпіталь отримав медичне обладнання вартістю 540 тис. грн

Платіжний сервіс EasyPay і МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» закупили й передали у Львівський обласний госпіталь ім. Ю. Липи помпу для іригації в гістероскопії вартістю 540 000 грн. Обладнання було передано в рамках ініціативи «Спасибі, що лікує» від постійного благодійного проєкту «Допомога армії»Деталі читайте тут.

Нові сервіси в EasyPay

112 нових сервісів з’явилося в EasyPay за місяць

У січні компанія EasyPay підключила 112 нових сервісів. А це означає, що список послуг, які ви можете оплатити через мережу терміналів, сайт і застосунок — невпинно розширюється. Серед сервісів, за послуги яких тепер можна заплатити в EasyPay є:

Якщо ваш сервіс ще не з’явився в EasyPay, повідомте і ми це виправимо.

Оновлення платіжного сервісу

В EasyPay з’явилися 2 нові категорії, за які нараховується Fishback (бали Fishka)

Відтепер отримали бали Fishka в EasyPay можна також і за:

Користуйтеся всіма можливостями та накопичуйте Fishback разом із нами! Нагадаємо, що в платіжному сервісі EasyPay отримувати бали Fishka можна за оплату комунальних, інтернету та ТБ, поповнення транспортних карток тощо. Шукайте сервіси з позначкою «F» на сайті, у застосунку та платіжному терміналі EasyPay та отримуйте додатковий бонус за транзакції. Деталі читайте тут.

Не забувайте підтримувати одне одного та продовжуйте донатити — разом до Перемоги!

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар