Пошук

Де вигідніше сплачувати комунальні послуги (банк, пошта чи інтернет).

1
889

Щомісяця нам доводиться сплачувати комунальні послуги. Ця процедура обов’язкова, тому варто розібратися, де вигідніше оплачувати комунальні платежі? Який спосіб допоможе заощадити час, гроші та нервові клітини? Оцінимо переваги та недоліки варіантів оплати комунальних послуг.

На даний момент в Україні існує кілька способів оплати комунальних:

1. Оплата комунальних платежів через пошту.

Зараз вже мало хто знає, але пошта використовується не тільки для відправлення/прийому посилок й листів, але і є місцем, де можна сплатити комунальні платежі. Роками наші бабусі та мами оплачували комунальні в найближчих поштових відділеннях, накопичували квитанції, відстоювали черги, а іноді і займали їх з самого ранку. Півдня можна було провести в поштовому відділенні для того, щоб оплатити газ, воду чи електрику. При цьому умови далеко не найкомфортніші і багато що залежить від людського фактору. Стрес в даному випадку неминучий. Одні лише черги чого варті. В наш час, коли кожна хвилина має ціну, це не найзручніший варіант.

Також варто враховувати, що поштові відділення працюють за стандартним робочим графіком, що не дозволить спланувати оплату комунальних послуг в неробочий час. Оплатити послуги можна тільки готівкою. За фактом оплати касир видає паперову квитанцію, яка в разі втрати не підлягає відновленню.  Можливості відразу переконатись, що платіж пройшов успішно також немає. Не кажучи вже про те, що перебуваючи далеко від дому, ви не зможете сплатити комунальні. Даний варіант оплати зручний, скоріше, лише людям похилого віку, які за звичкою довіряють касам пошти і цураються нововведень.

Переваги: ​​можна знайти нових друзів чекаючи своєї черги J

Недоліки: втрата часу на дорогу, графіки роботи відділень, черги, людський фактор, стрес, оплата тільки готівкою, немає можливості переконатися, що платіж пройшов успішно.

2. Як варіант – сплата комунальних платежів через банк.

Умови оплати аналогічні умовам поштового відділення: оплата через касу, в стандартні робочі години, втрата часу на дорогу, черги та людський фактор.

Перевага в тому, що оплачувати комунальні послуги через банк можна, як готівкою, так і банківською картою. При необхідності будь-який платіж можна знайти і відстежити. Практично в кожному відділенні банку є можливість здійснити оплату за допомогою платіжного терміналу, що розвантажує чергу в касах та заощаджує час.

Також великі банки мають власну системою інтернет-банкінгу, що дозволяє сплачувати комунальні послуги онлайн, не виходячи з дому. Це зручно, але розміри комісій у кожного банку різняться. Тому, якщо для вас головним є фактор, де дешевше сплатити комунальні платежі, зверніть увагу на інші варіанти. Та й не кожен банк має власну інтернет-систему.

Переваги: ​​більш висока ступінь надійності платежу (в порівнянні з поштовим відділенням), звітність, можливість як готівкової, так і безготівкової оплати.

Недоліки: втрата часу на дорогу, залежність від графіку роботи відділеннь, черги, комісії.

3. Оплата комунальних послуг через інтернет – універсальний, сучасний і найбільш зручний варіант.
Системи електронних платежів універсальні, зручні і легкі у використанні. Наприклад, сервіс прийому платежів EasyPay дозволяє оплачувати комунальні послуги карткою VISA/MasterCard будь-якого банку України з мінімальною, а в деяких випадках і 0% комісією.

Для сплати комунальних послуг онлайн немає потреби виходити з дому, відстоювати черги, витрачати час на дорогу. Використовуючи сайт easypay.ua ви з легкістю зможете оплатити газ, воду, електрику, телефон, інтернет та інші комунальні послуги всього у декілька кліків. У будь-який час доби з будь-якого місця планети, де є доступ в інтернет.

Сервіс дозволяє налаштовувати Шаблони платежів, тим самим звільняючи від необхідності кожного разу, вводити складні номери особових рахунків. Функція Регулярний платіж автоматично сплатить необхідні послуги в зазначений термін, щоб уникнути заборгованості. Завдяки Історії платежів легко відстежити необхідну оплату, а квитанції доступні з будь-якої точки світу, адже вони відправляються на e-mail (можлива доставка квитанції поштою).

Переваги: ​​можливість оплати онлайн не виходячи з дому, 24/7 з будь-якої точки світу, відсутність черг, звітність, мультифункціональність, легкість оплати, можливість відстежити успішність зарахування платежу, прийом оплати карткою будь-якого банку, 0% комісія ін.

Недоліки: не виявлено.

Обираючи де краще сплатити комунальні платежі, варто оцінити переваги і недоліки кожного способу. Де сплачувати – вирішувати вам. Але все ж оплата комунальних платежів онлайн – найбільш зручний і вигідний варіант по всім параметрам.

З легкістю оплачуйте газ, воду, електрику та інші послуги в розділі «Комунальні платежі» на нашому сайті. Коротка інструкція тут.

Коментарі (1)

И
19.05.2017 at 08:25
Відповісти
Залишити коментар