Пошук

EasyPay відновлює роботу в Херсоні та Херсонській області

0
812

З поверненням додому, Херсон! 

11 листопада Збройні Сили України звільнили місто Херсон від окупації РФ та продовжують деокуповувати території Херсонської області.

EasyPay вже працює над відновленням роботи в місті Херсон та у деокупованих населених пунктах Херсонської області.

EasyPay входить у трійку соціально-важливих платіжних систем України, тому бути поруч з українцями та працювати скрізь, де майорить український прапор, ― наш соціальний обов’язок перед населенням. Прямо зараз частина нашої команди вже знаходиться в Херсоні та докладає максимум зусиль для того, щоб українці на звільнених територіях якнайшвидше отримали доступ до всіх українських сервісів,” ― CEO EasyPay Олексій Авраменко.

EasyPay відновлює роботу в звільненому Херсоні

На жаль, велика кількість терміналів, яка залишалася весь цей час на окупованих територіях, не підлягає відновленню.

Весь цей час наші термінали залишалися в Херсоні та області як нагадування ворогу, що він в гостях, а не вдома. Ми знали, що Херсон повернеться додому, в Україну, під жовто-блакитний прапор. Так, після режиму рашистів більшість терміналів у дуже поганому стані: розграбовані або майже повністю знищені. Але це все не страшно. Відремонтуємо, відновимо, виправимо.

Головне зараз ― розуміти, якою ціною, разом йти до остаточної перемоги, допомагати один одному. Низький уклін всім жителям Херсону, які дочекалися звільнення. Слава ЗСУ!” ― CEO EasyPay Олексій Авраменко.

Найближчими днями ми проінформуємо вас щодо адрес активних терміналів в Херсоні. Також вони автоматично з’являться на інтерактивній карті платіжних терміналів EasyPay https://terminals.easypay.ua/.

Дякуємо нашим воїнам!

Слава Україні!

 

Пресслужба EasyPay
Всі статті автора
Всі статті автора
Залишити коментар