Поповнення без комісії Бізнес-карт Альфа-Банку

views 5 400

 

EasyPay, найбільша мережа платіжних терміналів, і «Альфа-Банк Україна» розширюють спектр послуг з поповнення карт банку. З 26 березня 2020 року поповнення Бізнес-карт Альфа-Банку в мережі терміналів EasyPay – без комісії.

При внесенні на Бізнес-карту щоденної виручки або власних коштів підприємці мають можливість істотно економити як гроші – за рахунок відсутності комісії, так і час – кількість точок поповнення Бізнес-карт банку збільшилася більш ніж в 10 разів. Мережа терміналів EasyPay налічує понад 14 тисяч активних терміналів.

Користувачі більше не залежать від режиму роботи і розташування відділення банку – термінали EasyPay працюють цілодобово, розташовані максимально зручно і представлені практично в кожному населеному пункті України.

Карта розташування терміналів EasyPay

Внесені кошти відображаються на балансі Бізнес-карти та зараховуються на поточний рахунок вже за декілька секунд з моментальним SMS-оповіщенням. При поповненні після 19.00, а також у вихідний або святковий день, поповнення рахунку відбувається на початок наступного робочого дня.

Переваги партнерської програми EasyPay і Альфа-Банка з поповнення Бізнес-карток:

 • Внесення виручки – без комісії.
 • Внесення власних коштів – без комісії.
 • Внесення коштів на рахунки фізичних осіб-підприємців і на будь-які карти фізичних осіб (кредитні та дебетові) Альфа-Банку – без комісії.
 • 14 тис. терміналів EasyPay по всій Україні.
 • Поповнення карт в режимі 24/7.

Нагадуємо, що в грудні 2019 року EasyPay, спільно з «Альфа Банк Україна», запустив сервіс миттєвого поповнення без комісії карт банку для фізичних осіб. За цей період за допомогою сервісу було здійснено більше 500 тис. транзакцій.

4 comments

 1. Юрий сказав:

  Все эти терминалы при внесении на свой счёт электронных кошельков EasyPay берут комиссию, не надо врать!

  • Служба підтримки EasyPay сказав:

   Здравствуйте, Юрий!

   Мы не отрицаем, что при пополнении виртуального счета EasyPay в терминале самообслуживании взимается комиссия.
   Данный пост о пополнении карт Альфа Банка.
   С уважением, команда EasyPay!

 2. Татьяна сказав:

  Подскажите как через терминал пополнить дебетовую карту (обычная Виза, не бизнес карта) Альфа Банка? Обязательно нужно зарегистрироваться? Можете подробно описать действия?

  • Служба підтримки EasyPay сказав:

   Здравствуйте, Татьяна!

   Регистрация не требуется. Достаточно войти в раздел “Банки и финансовые услуги” и выбрать услугу “Альфа Банк: пополнение карты физического лица”.
   С уважением, команда EasyPay!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *