Як завжди мати PIN-код під рукою та вберегти його від зловмисників?
Більшість з нас користується банківською картою щодня, а в деяких випадках і не однією. Як запам’ятати всі PIN-коди банківських карт? Як уберегти їх від зловмисників? Практичні поради:
- Підберіть унікальний PIN-код.
Дата вашого народження, близьких/членів родини, комбінація номеру будинку/квартири – не є надійним паролем до вашої карти. Подібну інформацію без зусиль можна знайти у соціальних мережах та анкетах, які ви заповнювали в інтернеті. Підберіть важкий PIN, який буде відомий тільки вам.
- Запишіть PIN зашифрованим.
Не рекомендуємо зберігати PIN-код у блокноті поруч з картою і тим більше записувати його на самому носії. Збережіть код в зашифрованому вигляді, у зручному для себе місці, про яке знаєте лише ви. Наприклад, якщо ваш PIN – «1234», додайте до кожної цифри +1 і запишіть PIN, як «2345».
- Зберігайте дані онлайн.
Для того щоб PIN завжди був під рукою, збережіть його в особистому повідомленні однієї з соцмереж або на електронну пошту. У будь-який момент ви зможете відкрити листування і знайти потрібну інформацію. У цьому випадку варто подбати про надійність паролів ваших акаунтів.
- Сплачуйте послуги за допомогою електронного гаманця.
Для того щоб не вводити щоразу PIN та дані карти під час оплати, зареєструйте електронний гаманець в Особистому кабінеті EasyPay. Всі фінансові операції та дані карти будуть надійно захищені від зловмисників. Ви зможете сплачувати послуги швидко і з впевненістю щодо захищеності ваших коштів.
- Зберігайте приватність.
Ніколи не повідомляйте третім особам PIN-код (як і термін дії/CVV-код банківської картки). Банки не будуть питати у вас подібні дані, а для перерахування коштів від сторонніх осіб достатньо 16 цифр номеру на лицьовій стороні картки.