EasyPay хюґе-челендж 2020

views 15 361

Весь рік ми провели у роботі над продуктами EasyPay, над розробкою нових сервiсiв  і вдосконаленню вже існуючих. На завершення року, хочемо поговорити про те, як навчитися простому та щасливому життю, саме тому ми запустили наш EasyPay хюґе-челендж. Ми хочемо, щоб ти оточив себе коханими людьми, приємними подіями і насолодився атмосферою спокою та святкового затишку. У цьому тобі допоможуть наші щоденні хюгге-завдання.

 

Чому хюґе?

Хюґе смішне датське слово, що означає здатність цінувати звичайні задоволення життя і насолоджуватися моментом. Поняття «хюгге» неможливо дослівно перекласти. У датчан це своєрідне поєднання затишку, комфорту і благополуччя. Хюгге, в деякому сенсi, є способом життя, мислення.

Поняття з’явилося в скандинавських країнах, і довело свою ефективність. Адже не дарма, Скандинавія, а особливо Данія, звідки родом хюгге, вважаються країнами з найщасливішими людьми в світі.

Насолоджуватися природою, домашнім затишком, розмовами з близькими улюбленими смаками, звуками і ароматами — це і означає відчувати хюгге. І найголовніше при цьому — перебувати в моменті і нікуди не поспішати.

 

В чому полягатиме челлендж?

Щодня ти будеш отримувати невеликі завдання в Особистому кабінеті на сайті та в додатку EasyPay, виконуючи які ти будеш з кожним кроком глибше пізнавати філософію хюґе і отримувати більше приємних емоцій, які так необхідні в ритмі життя мегаполісу.

 

Ти зробиш будинок затишним, підготуєшся до свят, знайдеш час для спілкування з друзями, читання улюблених книг і просто отримуватимеш насолоду вiд часу наодинці з самим собою.

Цей челлендж створений для того, щоб ще раз нагадати кожному з нас, що життя прекрасне. Іноді просто необхідно зупинити щоденну рутинну гонку і насолодитись моментом. Особливо це доречно буде зробити в період новорічних свят та приготувань.

Стеж за оновленнями EasyPay. Перевіряй Особистий кабінет в додатку та на сайті. Наші хюґе-завдання, тобі точно сподобаються.

Будь щасливим і нехай все в наступному році буде хюґе.

З любов‘ю, команда EasyPay

5 comments

 1. Олександр сказав:

  Життя прекрасне тоді коли е людина яка тебе розуміє та підтримає.

 2. НАДЕЖДА сказав:

  Молодці!

 3. Тетяна сказав:

  Дякую за пропозицію!
  З цікавістю приймаю її !

 4. Олександр сказав:

  Хай вам щастить у новому році і побільше новинок цікавих від вас

 5. Марія сказав:

  Цікаво!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *