Пошук

Як обрати систему для переказу грошей на карту?

2
677

Сфера платіжних систем розвивається швидкими темпами. Але далеко не все, що пропонує ринок – є безпечним і зручним продуктом для кінцевого користувача. На прикладі EasyPay розглянемо, на які чинники варто звернути увагу, щоб вигідно й безпечно переказувати кошти.

5 важливих критеріїв при виборі сервісу переказу коштів

 1. Репутація

Гроші – це завжди репутація. Чим довше компанія на ринку, тим вагомішим є її ім’я і тим більше довіри вона викликає. EasyPay – на ринку з 2007 року.

 1. Безпека

Оплата в інтернеті банківськими картами передбачає обробку даних платіжної картки, що підвищує ризик шахрайства. Система переказу коштів повинна відповідати міжнародним платіжним стандартам безпеки.

EasyPay щорічно підтверджує статус безпечної платіжної системи та сертифікований відповідно до стандарту PCI DSS, який захищає ваші персональні дані та запобігає шахрайству при оплаті.

 1. Зручність використання

Шахрайські сайти, одним тільки зовнішнім виглядом, відштовхують користувачів від спроби зробити переказ коштів. Інтерфейс надійного сервісу продуманий, простий та зручний у використанні. На сайті не повинно бути кривих зображень, текстів зі шкільними помилками та безглуздої реклами.

 1. Можливості сервісу

Чим ширше можливості платіжної системи – тим більш гнучкі умови вона може надати і для переказу коштів. EasyPay дозволяє не тільки переказувати кошти з картки на картку, але й оплачувати рахунки, комунальні, інтернет, страхові послуги, платежі в бюджет тощо. Зареєстровані користувачі можуть зберігати банківські карти в Особистому кабінеті, відстежувати Історію платежів і багато іншого.

 1. Універсальність

EasyPay працює з картами VISA / MasterCard / ПРОСТІР будь-якого банку України. Ви можете перераховувати кошти між картами різних банків з мінімальною комісією. А зареєстровані користувачі EasyPay здійснюють грошові перекази ще дешевше.

Важливо: При переказі коштів з картки на картку, звертайте увагу на інформацію про комісію. Сума комісії повинна бути визначена ДО переказу коштів, а не після операції.

Перераховуйте кошти між картами різних банків вигідно, зручно й безпечно разом з EasyPay.

Коментарі (2)

Юлія

Могу ли я через Вашу платежную систему перевести деньги на qiwi кошелек( виртуальную карту) другого человека в рублях? И как это сделать

12.09.2020 at 09:22
Відповісти
  Служба підтримки EasyPay

  Здравствуйте, Юлия!

  Данная услуга не представлена в нашей системе.

  14.09.2020 at 13:35
  Відповісти
Залишити коментар